Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Mart 2018 | Alt Haberler, Fotoğraflar, Geyve, Manşet, Spor, üst Haberler, Videolar

Şampiyonluk Yemeği TUNA TAN Tesislerinden

ŞAMPİYONLUK YEMEĞİ TUNA TAN’DAN

Hendek Yeşilyurtspor galibiyeti ile D grubunu şampiyon olarak Tamamlayan Geyvespor’a TUNA TAN tesislerinden şampiyonluk yemeği verildi.

1.Amatör D grubunu bugün oynanan ve adeta nefesleri kesen Geyvespor Hendek Yeşilyurtspor arasındaki şampiyonluk maçında gülen taraf Geyvespor oldu.Geyvespor’un rakibi Hendek Yeşilyurtspor’u 2-1 mağlup ettiği şampiyonluk maçı sonrası TUN TAN tesisleri tarafından Geyvespor’a şampiyonluk yemeği verildi.

Yemekte Geyvespor Kulüp Başkanı Erdinç Tuna ile teknik yönetim ve tüm futbolcular hazır bulundu.

Pamukova TUNA TAN Tesisleri Genel Müdürü İlker Tan; “alınan galibiyet sonrası gelen şampiyonluktan ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde Geyvesporumuzun başarısını ödüllendirmek için Geyvespor’a sahip çıkarak şampiyonluk yemeği vermeyi üstümüze borç bildik. Geyvesporumuza Süper Amatör Lig de başarılar diliyoruz, dedi

Futbolcuların bir hayli keyifli olduğu şampiyonluk yemeği sonrası Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “stresli ve gergin maç sonrası haklı bir galibiyet aldık. Galibiyet sonrası değerli iş adamımız bölgemizin medarı İftarı Tuna Tan tesislerince takımımıza şampiyonluk yemeği ikramında bulunuldu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Namık CİHAN-geyvemedya.com

 

2625 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle