Sakaryaspor’da başkan seçilen Cevat Ekşiye İstifa Çağrısı!

Sakaryaspor’da başkan seçilen Cevat Ekşiye İstifa Çağrısı!

Sakaryaspor Kongresinde ikinci kez başkan seçilen Cevat Ekşi’ye taraftardan büyük tepki geldi..

Sakaryaspor’un sosyal medya hesaplarında kongre sonucu “Gerçekleşen kongre sonrasında Sakaryaspor’umuzun yeni başkanı Cevat Ekşi olmuştur. Hoş Geldin Cevat Ekşi!” şeklinde duyurulurken bu duyuruya yapılan yorum ve paylaşımlarda Ekşi istifaya davet ediliyor..

TARATTAR TWİTTER’DA ÖRGÜTLENDİ

Sakaryaspor Kongresinde Uğur Akkuş’a karşı kongreyi kazanan Cevat Ekşi, bu sonuca sevinemedi. Kongrenin hemen ardından statta istifaya çağrılan Cevat Ekşi için Twitter’da örgütlenen Sakaryaspor taraftarları #cevatekşiistifa etiketi açtı. Binlerce taraftar bu etiketle Ekşi’yi istifaya çağırdı.

TÜM SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA

Sakaryaspor’un sosyal medya hesaplarında kongre sonucu “Gerçekleşen kongre sonrasında Sakaryaspor’umuzun yeni başkanı Cevat Ekşi olmuştur. Hoş Geldin Cevat Ekşi!” şeklinde duyuruldu. Instagram, Facebook ve Twitter’da bu duyuruya yapılan yorum ve paylaşımlarda Ekşi istifaya davet ediliyor.

CEVAT EKŞİ’Yİ İSTİFAYA DAVET EDİYOR

Binlerce Sakaryaspor taraftarı Cevat Ekşi’şi istifaya davet ederken daha önceki yönetimi sırasında ortaya koyduğu yanlışlar hatırlatılıyor. Ekşi’nin Sakaryaspor’a bir şey veremeyeceğini belirten taraftarlar, kendisini destekleyen Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce’ye de büyük tepki gösteriyor. Taraftarlar ısrarla Cevat Ekşi’nin istifasını istiyor.

TEK BİR OLUMLU YORUM YAPILMADI

Sakaryaspor hesaplarında Cevat Ekşi lehine tek bir yorum yapılmazken Sakaryaspor taraftarlarının yaptığı bu tepki dolu yorumların bir bölümü ise siliniyor. Silinen yorumlar da tepkileri arttırıyor. Sakaryaspor Başkanı Cevat Ekşi’nin bu yorumlara nasıl cevap vereceği merak ediliyor.

Yayınlama: 17.08.2020
5.155
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.