Sakarya Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları

Sakarya Üniversitesi sözleşmeli personel alacak! İşte başvuru şartları

Sakarya Üniversitesi bünyesine personel alımı için ilan yayımladı. En az lise mezunu 80 sözleşmeli personel alımı KPSS en az 55 puan ile yapılacak.

Sakarya Üniversitesi personel alımı ilanı yayımladı. 26 Ocak 2022 tarihi ile Resmi Gazetede yayımlanmış olan personel alımı ilanına göre Sakarya Üniversitesi bünyesindeki eksikliği gidermek için 80 kişilik kadro ile sözleşmeli personel alacak. Alımlar Lise, Ön Lisans ve Lisans mezunu adaylar içerisinden gerçekleştirilecek.

Üniversiteye Personel alımları 657 Sayılı Devlet memurları kanunu kapsamında 4/B fıkrasına göre sözleşmeli personel alımı yapılacak olup adaylara herhangi bir yazılı veya sözlü sınav yapılmaksızın Mülakatsız Personel alımı yapılacak. Bu kapsamda, mezuniyete göre kadro dağılımı:

Lise Mezunu: 1 Teknisyen Sıhhı Tesisat Teknisyeni, 1 İnşaat Teknisyeni, 1 Ağaç işleri-Mobilya Marangoz Teknisyeni, 5 Peyzaj Bahçıvanı, 21 Temizlik Görevlisi,

Ön Lisans Mezunu: 1 İnşaat Teknikeri, 17 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 5 Tıbbi Sekreter, 2 Şoför,

Lisans Mezunu: 1 Mimar, 1 İnşaat Mühendisi, 13 Koruma ve Güvenlik Görevlisi, 11 Büro Personeli,

Sakarya Üniversitesi bünyesine alacağı 80 sözleşmeli personel adayından KPSS şartı talep edecek. Başvuru için 2020 yılında yapılan KPSS’den Lise KPSSP94, Ön Lisans KPSSP93 ve Lisans KPSSP3 puan türünden en az 55, 65 ve 70 puan almış olmak şartı aranacak.

Ayrıca Başvuru için Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan yaşlı veya emekli aylığı almıyor olmak şartı aranacak.

Başvuru yapmak isteyen adaylar başvurularına 26 Ocak 2022 tarihi ile başlayabilir ve en geç 15 gün içerisinde başvurularını tamamlamarı gerekiyor. Bu kapsamda en geç 09 Şubat 2022 tarihine kadar yapılacak başvurular geçerli sayılacak. Başvurular ” Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampüsü Personel Dairesi Başkanlığı Sürekli İşçi Şube Müdürlüğü 1 Kat Oda No: 218 ” adresine istenen belgeler ile birlikte şahsen yapılacak.

Yayınlama: 26.01.2022
1.628
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.