Sakarya İpekyolu’ndan Genel Kurul Öncesi Başkanlarla Yüksek İstişare

Sakarya İpekyolu’ndan Genel Kurul Öncesi Başkanlarla Yüksek İstişare

Sakarya İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği, Büyükşehir ve ilçe belediye başkanlarının da teşrif ettiği Yüksek İstişare toplantısını Fatih Kıcır başkanlığında gerçekleştirdi.

15 Ocak 2023 Pazar 12:00’de Sakarya AKM Salonu’nda gerçekleştirilecek Sakarya İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği Genel Kurul’u öncesinde Serdivan Tunatan Tesislerinde Yüksek İstişare Toplantısı vesilesiyle bir araya gelindi. Toplantıya; Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem Yüce, Geyve Belediye Başkanı Sayın Murat Kaya, Pamukova Belediye Başkanı Sayın Güven Övün, Taraklı Belediye Başkanı Sayın İbrahim Pilavcı teşrif ederken, Yüksek İstişare Heyeti üyeleri Vedat Ender Tuna, Ertuğrul Öztürk, Sebahattin Karasakal, Orhan Çolak, Mustafa Yılmaz, Hüseyin Sen, Fahri Sayın, Orhan Tufan, Yusuf Çay, Adil Başoğlu, Selahattin Pınar, Ahmet İşgüzar, Recep Hammaz, Faruk Kır, Sebahattin Şenol ve Hasan Kısa Saim Bulut olmak üzere katılım gösterdiler.

Toplantıya Başkanlık eden Fatih Kıcır’ın; Geyve, Pamukova ve Taraklı bölgesinin tarım faaliyetleri, kültürel ve tarihsel birçok noktası ile Sakarya’mızda önemli bir temsiliyeti sağlamaktadır. Biz inanıyoruz ki; bugüne kadar siz değerli büyüklerimizin yaptığı çalışmalar ve bundan sonra beraber yapacağımız iş birlikleri ile şehrimizin ve bölgemizin kalkınmasına süratle devam edeceğiz.açılış konuşmasıyla devam edilen toplantıda, ilçe Belediye Başkanlarının selamlama konuşmaları, Yüksek İstişare Heyeti’nin fikir ve değerlendirmeleri alınarak devam edildi. Kongre öncesi son değerlendirme toplantısının kapanış konuşmasında Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Yüce tarafından, süreç hakkında değerlendirmeler, hedefler, yapılabilecek planlama ve tavsiyeler alınarak birlik ve beraberliğin önemine vurgu yapıldı, toplu fotoğraf çekimi sonrasında toplantıya son verildi.

Yayınlama: 08.01.2023
Düzenleme: 08.01.2023 22:36
1.139
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.