Site Rengi

DOLAR
EURO
ALTIN
BIST
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 30°C
Parçalı Bulutlu




geyve nöbetçi eczaneler







Çakır’dan İlk Faaliyetinde Büyük Başarı

ÇAKIR’DAN BÜYÜK BAŞARI

Sakarya ASKF genel sekreteri Neşet Çakır Halk oyunları Sakarya İl temsilcisi olarak gerçekleştirdiği ilk faaliyetinden büyük başarıyla çıktı.

Sakarya Halk Oyunları İl elemeleri Atatürk Spor Salonunda yapıldı.

Halk Oyunlarının açılış seremonisinin ardından Sakarya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Fatih Çelikel ve Halk Oyunları İl Temsilcisi Neşet Çakır konuşma yaparak, müsabakalara katılan takımlara başarılar dileyerek gelen konuklara teşekkür etti.

Sakarya Atatürk Spor Salonunda gerçekleştirilen elemeleri , Sakarya Gençlik Hizmetleri Spor Müdürü Fatih Çelikel, Adapazarı Gençlik Hizmetleri Spor Md.V. Yavuz Salman, ASKF İl Müdürü Yaşar Zımba ve Yönetim Kurulu Üyeleri Recep Odabaş Ahmet Silahçı Uğur Kobaş Mustafa Yavuz, Sakarya Saha Komiserleri Derneği Başkanı Mahmut Güzel, Futbol İl Temsilcisi Tezcan Demir, Geyve Yöresi Usta Öğreticileri Ahmet İşsever, Orhan Oğul, Namık Cihan, Sabri İlter izledi.

Sakarya Gençlik Merkezi ve Gençlikspor Kulübü Trabzon yöresinden , Horon kurma, Akçaabat sallama, sıksana, tanya yandan ve tanya parmak ucu ile, Ada Dans kulübü ise Muğla yöresinden İnceoğlu zeybeği, Kerimoğlu zeybeği, Abdal havası zeybeği ve Muğla Kadıoğlu zeybeği ile yarıştı.

İl Hakem Kurulundan Zahide Cengiz, Ali Metin, Osman Töre, Mehmet çelik, Metin Onay, Hüsnü Kahraman, Meltem Kapanoğlu Erkoçak, Hüseyin Börekçi, Can özcan’ın hakemliğini yaptığı yarışmalar sonunda; ADADANS ekibi birinci olarak ilimizi, Bilecik İlinde yapılacak elemelerde temsil eme hakkını kazandı.

Ekiplere kupa ve madalyalarını, yarışmayı izlemeye gelen konuklar verdi.

Namık Cihan/Geyvemedya.com

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.