Sakarya Ak Parti adayları Ankara’da

Sakarya Ak Parti adayları Ankara’da

AK Parti’de aday tanıtım toplantısı Ankara’da düzenlendi. Toplantıya katılan AK Parti Sakarya milletvekili adayları toplantı salonunda birlikte poz verdi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan AK Parti Seçim Beyannamesi ve MilletvekiliAday Tanıtım Toplantısı Ankara’da düzenlendi.

Salona giremeyenler de kongreyi dışarıda kurulan dev ekranlardan takip ediyor. Kongre salonunda davetliler, partililer ve gazeteciler için ayrı platformlar kuruldu. Salonun orta bölümünde milletvekili adayları ile kurucular kurulu, MYK ve MKYK üyeleri, eski TBMM başkanları ve davetliler için oturma düzeni oluşturuldu.

Toplantıya Sakarya’dan Büyükşehir BelediyeBaşkanı Ekrem Yüce, AK Parti İl Başkanı Yunus Tever, AK Parti Sakarya milletvekili adayları Lütfi Bayraktar, Çiğdem Erdoğan Atabek, Ali İnci, Ertuğrul Kocacık, Murat Kaya, Akif Adnan Dizer, Kürşat Kılıç ve Rahmi Can Şeşen’in yanı sıra il ve ilçe teşkilatlarından çok sayıda isim katıldı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Seçim Beyannamesi’ni açıklamasının ardından 600 milletvekili adayının tanıtımı yapıldı. Programda AK Parti’nin Sakarya’daki 8 adayı da salonun ekranında yayınlandı.

Yayınlama: 11.04.2023
Düzenleme: 13.04.2023 00:15
1.000
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.