Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 31 Ağustos 2017 | Alt Haberler, Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Siyaset, Sür Manşet, üst Haberler

Şaban Dişli’ye Önemli Görev

Şaban Dişli’ye Önemli Görev

AK Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Ekonomiden Sorumlu Başdanışmanı oldu.

Anayasa referandumu sonrası Ak Parti’nin başına yeniden geçen Recep Tayyip Erdoğan eski ekibini yeniden göreve getiriyor. Erdoğan, Ak Parti Sakarya Milletvekili Şaban Dişli’yi yeniden Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Danışmanlığı görevine getirdi.Dişli’nin Ak Parti Genel Merkez Binasında sekizinci katta ki ofisine bayramdan sonra taşınması bekleniyor.

BAŞ DANIŞMAN

Daha önce AK Parti Ekonomiden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olan Şaban Dişli külliyede görevlendirildi. Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden AK Parti Genel Başkanı seçildiği olağanüstü kongreyle görevini devreden Dişli, artık Cumhurbaşkanı Başdanışmanı olarak görev yapacak.

Fransa’da gerçekleşecek Avrupa Birliği toplantısına katılmak üzere yurt dışına çıkmaya hazırlanan Şaban Dişli “Sayın Cumhurbaşkanımız ve Partimizin Genel Başkanı bize ne görev verdiyse yerine getirmek için çaba harcadık. Bize
danışmanlık görevini layık gördü. Partimizin, davamızın neferi olarak ne görev verilirse yapmaya hazır olarak bu yola çıkmıştık. Bizim davamızda görev istenmez verilir düsturu vardır. Bize bu görevi layık gören genel Başkanımıza, davamızın liderine teşekkür ederim” dedi.

İLK TEBRİK KAYA’dan

Milletvekili Dişli’nin Ekonomiden Sorumlu Cumhurbaşkanı Başdanışmanlığı görevini sosyal medya hesabından tebrik eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘ın Ekonomi’den Sorumlu Başdanışmanlığına getirilen değerli abim Ak Parti Sakarya Milletvekilimiz Sayın Şaban Dişli ‘ye yeni görevinde başarılar dilerim.Hayırlı olsun, dedi.

Bilindiği üzere Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Sakarya ziyaretlerinde sıklıkla Şaban Dişli’nin Geyve İlimbey Mahallesi’nde ki evine misafir oluyordu.

Şehirde herkes Şaban Dişli’nin yeni görevi sonrası siyasette ki dengelerin nasıl olacağını konuşmaya başladı.

Erdinç TUNA-Geyvemedya

2133 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle