Protokol’den Dalından Ayva Hasadı..

Protokol’den Dalından Ayva Hasadı..

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Kulfallar Mahallesi ziyareti sonrası uğradığı Doğantepe Mahallesinde üreticilerle birlikte ayva hasadı yaptı..

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş ilçe daire amirleri ile birlikte Kulfallar Mahallesi’ne ziyarette bulundu.

Programa İlçe Jandarma Komutanı J. Kd.Ütğm. Abdurrahman Evin, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Doğan, İlçe Tarım ve Orman Müdürü Hüseyin Saban, İlçe Sağlık Müdürü Dr. Merve Kahraman, Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Ömer Faruk Yavuz, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Fatih Bodur, İlçe Müftülüğü Murakıbı Bayram Hayma , Kulfalar Mahalle Muhtarı Şevket Çelik ve mahalle sakinleri katıldı.

Kaymakam Memiş ziyaret programında mahalle muhtarı ve mahalle sakinleri ile de bir araya gelerek mahalleleriyle ilgili sorunları ve talepleri dinledi. Kaymakam İlyas Memiş; halk toplantılarının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit etmek için yapıldığını, vatandaşlarımızın bu talep ve sorunlarının ilgili kurumlara iletileceğini ve çözülmesi için de gerekli takibin yapılacağını belirtti.

Daha sonra Doğantepe Mahallesi’ne geçen Kaymakam ve daire amirleri; buradaki bir bahçede ayva hasadı yaptı. Kaymakam Memiş burada Doğantepe Muhtarı Halit Doğan nezdinde tüm çiftçilerimize bereketli bir hasat dönemi geçirmeleri temennisinde bulundu.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Yayınlama: 02.10.2019
Düzenleme: 06.10.2019 09:33
1.408
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.