Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Ekim 2017 | Alt Haberler, Gündem, Manşet, Sağlık, Sür Manşet

Pamukova da Feci İş Kazası! İki Ayağıda Koptu!

Pamukova da feci iş kazası! İki ayağıda koptu!

Pamukova da bir beton santralinde, beton karma makinesini temizlemek için içine giren, Armağan Nebi Tirtikoğlu (24) arkadaşının beton karma makinesini çalıştırması sonucu iki ayağı koptu..

Pamukova İlçesinde faaliyet gösteren bir hazır beton firmasında çalışan Armağan Nebi Tirtikoğlu ( 24), her gün temizlenmesi gereken beton karma makinesini kimseye haber vermeden temizlemek için içine girdiği sırada, iddialara göre talihsiz genci beton karma makinesinin içinde fark etmeyen bir işçinin makineyi çalıştırmasıyla Tirtikoğlu makinenin içindeki karma bıçaklarının arasına sıkıştı. Makineden gelen bağırışlar üzerine makineyi durduran arkadaşları Armağan Nebi Titikoğlu’nun makinenin içinde olduğunu ve iki bacağının koptuğunu fark etti.

Olay yerine çağırılan 112 ambulans ve iş yerinde çalışanlar ile beton santralinin içinden çıkarılan talihsiz genç kopan iki ayağı ile Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesine kaldırıldı. Ameliyata alınan Armağan Nebi Tirtikoğlu’nun durumun ciddiyetini koruduğu bildirildi.

Polis olayla ilgili soruşturma başlattı.(Pamukovahalk)

6201 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle