Ölmez Ailesinin Mutlu Günü

Ölmez Ailesinin Mutlu Günü

Şehrin tanınmış ailelerinden Ölmez ailesi çifte bayram yaşadı. TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez ile kardeşi Mehmet Ölmez’in çocukları görkemli bir törenle erkekliğe ilk adımı attılar.

Hazreti Muhammed’in emridir sünnet. Ölmez ailesi İlyas Musab, Mehmet Nasuh, Ahmet Nefer için görkemli bir tören düzenledi. Hüseyin Ölmez torunlarının sünnet cemiyetinde misafirleriyle yakından ilgilenirken TÜMSİAD Sakarya Şube Başkanı Ahmet Ölmez oğlu ve yeğeni için düzenlenen törende oldukça heyecanlıydı.

Mehteran eşliğinde başlayan sünnet törenine Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Arifiye Belediye Başkanı İsmail Karakullukçu, Erenler Belediye Başkanı Cavit Öztürk, Belediye meclis üyeleri, Şenpiliç Yönetim Kurulu Başkanı Haşim Gürdamar ile işadamları ve Ölmez ailesinin yakınları katıldı. Geyve Karaçam Mahallesinde gerçekleşen sünnet cemiyeti uzun süre konuşulacak görünüyor. Katılımcı sayısı ve mehteran konseri görülmeye değerdi.

Torunlarının erkekliğe ilk adımlarını attığı günde mutluluğu yüzüne yansıyan Hüseyin Ölmez tebrikleri kabul ederken hayli mutluydu…

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Yayınlama: 03.09.2017
Düzenleme: 09.09.2017 15:42
1.768
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.