Okula Uyum seminerleri başlıyor

Okula Uyum seminerleri başlıyor

Okula Uyum seminerleri başlıyor

Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü Aile Danışma Birimi tarafından düzenlenen ‘Okula Uyum Süreci’ seminerleri başlıyor.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürlüğü Aile Danışma Birimi tarafından velilere yönelik düzenlenen ‘Okula Uyum Süreci’ seminerleri başlıyor. Geyve Sosyal Gelişim Merkezinde 19 Eylül 2018 Çarşamba günü saat 11:30 da düzenlenecek düzenlenecek ve SGM Aile Danışmanı Semiha Özgür Sezer’in konuşmacı olarak katılacağı seminerde okula yeni başlayan çocukların ebeveynlerine okula uyum süreci detaylı bir şekilde anlatılacak.

Tüm veliler davetlidir

Aile ve Çocuk Hizmetleri Şube Müdürü Murat Kıroğlu, “Anaokuluna ve ilkokula yeni başlayan çocuklarda görülen okula uyum sorununun nasıl aşılacağı konusunda ailelere önemli bilgiler aktaracağız. Aile Danışma Birimimizde bu konuda okula yeni başlayan çocukların ebeveynlerinin okul heyecanını paylaşmak, kaygılarını gidermek ve yol gösterebilmek amacıyla seminerler düzenleyecek. ‘Okula Uyum Süreci’ konulu seminere tüm velileri davet ediyoruz” ifadelerini kullandı.

GEYVE SGM: 19 Eylül Çarşamba 11.30

Yayınlama: 13.09.2018
Düzenleme: 17.09.2018 21:31
785
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.