Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 26 Eylül 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Geyve, Manşet

Erdem; “iddialar Tamamen Asılsızdır”..

GEYVE ATATÜRK ORTAOKULU MÜDÜRÜ EROL ERDEM ASILSIZ İDDİALARI CEVAPLADIGeyve Atatürk Ortaokulu için bir velinin haber siteleri ve sanal alem üzerinde yazdığı  iddialar karşısında açıklamada bulunan okul Müdürü Erol Erdem; “İddialar tümü ile asılsızdır” dedi.

Okul Müdürü Erol Erdem Haber Müdürürümüz Namık Cihan’a yaptığı açıklamada, “İddia sahibi oturduğu yerden iftiralarda  bulunmuştur.Okulumuzun başarısı  öğrencilerimizin yerleştiği okullardan bellidir diyerek, Okulu pis demek, temizlik işi ile görevli arkadaşlara hakarettir.Bizlere inanan velilerimize teşekkür ederim, dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

3794 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Okul Müdürü Erol Erdem; “İddialar Tamamen Asılsızdır”.. için 2 Yorum

 1. ahmet dedi ki:

  makamınıza saygımızdan sayın müdürüm diye başlıyoruz.
  biz birkaç veli adına bunu yazma gereği duyduk.
  velilerimize yani bizlere teşekkür etmişsiniz.bunu kaç yıldır neden velilerle konuşurken hiç duymadık.evet söylenenler ve yazılanlar doğrudur.bunu dile getiren arkadaşı tebrik ederiz.okulunuz sınıfları 40 45 kişilik siyasi çevrenizi kullanarak biyerlere gelmişsiniz ama keser döner sap döner………….devran döner

 2. Orhaniyeli dedi ki:

  Sayın Müdürüme sabırlar diliyorum..
  İki yıldır tek müdürle çalışıyor.Okulunu 4+4+4 ‘e hazırladı.Bu bağlamda okulun arka bahçesine kendi çabalarıyla betonlama yaptırdı, okulun bölünmesi ve derslik işini halletti.
  Devamsızlığın bir facia olduğu okulda resmi prosedürle boğuşuyor.
  Okul-Aile Birliği dönem başı cüz’i miktar veli aidatı belirler.Ama okula bu katkıyı dahi yapmayanlar, elini taşın altına koymayanlar maalesef konuşurlar, tenkit ederler.
  Neticede ben de bu gerçeklerin bilinmesi adına açıklama yapmak yoluyla sayın abime destek olmak istiyorum..
  Takılma müdürüm biz seni ve senin iyi niyetini biliyoruz…

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle