Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 14 Eylül 2017 | Alt Haberler, Eğitim, Ekonomi, Geyve

Okul Giysileri Satışı Hareketlenmeye Başladı

Geyve İlçesinde okul sezonunun gelmesi ile birlikte, velileri tatlı bir telaş sardı.

Okulların açılmasına kısa bir süre kala okul giysileri satışı da hareketlenmeye başladı. 2017-2018 Yeni eğitim ve öğretim sezonu yaklaşırken, okul kıyafetleri de mağaza vitrinlerindeki yerlerini almaya başladı.

Şu günlerde okul kayıtlarını yaptıran öğrenciler, bir taraftan da yeni kıyafetlerini almak için veliler mağazaları dolaşmaya başladı. Okul kayıtları bir yandan devam ederken ailelerde öğrencilerinin eksiklerini tamamlamak için çaba gösteriyor.

Bu konuda velilere – öğrencilere hizmet veren iş yerlerinden birisi de;  “GEYDO Konfeksiyon “

GEYDO Konfeksiyonda  Okul kıyafetleri satışlarının başladığını belirten firma yetkilileri, “Kalite ve Ucuzluğu Uzaklarda Aramayın sloganı ile yola çıktığımız iş kolumuzda, müşteri memnuniyeti vaz geçilmez önceliğimizdir. Okullara göre düzenlediğimiz öğrenci kıyafetlerinde bedene göre uyarlama en hızlı biçimde sonlandırılır. Yetişkin kıyafetlerinde de kurallarımız değişmez, aynıdır. Kısaca; öğrencilerimizin ve velilerimizin taleplerini karşılamak üzere buradayız. Eğitim öğretim sezonu öncesi bu hareketlilik 15-20 gün sürer. Yeni okul sezonunun velilerimize, öğrencilerimize, hayırlara vesile olmasını diliyorum.” dedi.

Geyvemedya/Haber Merkezi

1242 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle