Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 11 Eylül 2013 | Manşet

Geyve’ye 81 Öğretmen Atandı…

Geyve İlçesine son atama kararı ile 81 öğretmen atandı.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant bu konuda şu kısa açıklamayı yaptı: “Son atamalar ile İlçemize 81 öğretmen atandı. Atanan öğretmenler; sınıf öğretmenleri ve AİHL öğretmenleri dışındaki branş öğretmenleridir. İnşallah bu yıl, branşlarda kadrolu öğretmen sıkıntısı çekmeyeceğiz.”

Namık Cihan. Geyvemedya.com

3486 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Nalbant; İlçemize 81 Yeni Öğretmen Atandı.. için 4 Yorum

 1. MUSTAFA AKIN dedi ki:

  Güzel ilçemize hoş geldiniz .
  hayırlı olsun dileklerimizle Akın Kırtasiye http://www.akintoner.com
  toner dolum – muadil toner-orjinel toner

 2. muttalip dedi ki:

  Sayın Milli Eğitim Müdürüm, öncelikle öğretmenlere ve öğretmen camiasına sahip çıkmanız gerekiyor. Üvey evlat gibi biz öğretmenleri Geyve öğretmenler lokalinden kapı dışarı attınız öğretmenlere lokali bile çok gördünüz.Toplantıda öğretmenlere şu salonu yaptık, eğitime şurayı kazandırdık diyorsunuz fakat Geyve Öğretmenler Lokalini kapattığınızdan hiç bahsetmiyorsunuz. Bu durum kurumunuzun yüz karası olduğunu hatırlatmak isterim.

 3. Eğitimci dedi ki:

  Öncelikle göreve yeni başlayan Öğretmen arkadaşalara görevlerinde başarılarla dolu bir meslek hayatı geçirmelerini dilerken, sayın milli eğitim müdürümüzden öğretmenlerine sahip çıkmalarını diliyorum. Son 3 yıldır Geyvede başarıyı artttırmak için öğretmenlerimiz olağan üstü bir çaba sarfetti ve bunun sonuçları bu sene alınmaya başladı. Bunuda sayın kaymakamımız basın açıklaması yaparak dile getirdi. Sayın ilçe milli eğirim müdürümüzde okullara yazı yazarak başarılı öğremenlerin ödüllendirileceğini söyledi. Ama malesef dağ fare doğurdu ve sayın müdürümüz artık mevzuatte olmayan bir teşekkür belgesi ile bu işi geçiştirdi.(yinede teşekkür ediyoruz onun iyi niyetli olduğunu düşünüyor ve bu konuda elinden fazla bir şey gelmeyeceğini de biliyoruz) Bu belgenin hiçbir şeye faydası yok. 3-5 kere çalışma yaparak tiyatro oynayan öğretmenlere başarı belgesi verilirken(ki mevzuat müsait olmadığı halde) 3 yıldır olağan üstü gayretle çalışan bir çok idareci ve öğretmenimizin göz ardı edilmesine üzülmedik diyemem!!

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle