Murat Kaya’ya Taraklı ve Pamukova’da yoğun ilgi

Murat Kaya’ya Taraklı ve Pamukova’da yoğun ilgi

Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Murat Kaya’ya Taraklı ve Pamukova’da yoğun ilgi..

Geyve eski Belediye Başkanı, Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Murat Kaya şehrin kuzeyinden güneyine ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor.

Akyazı, Kocaali ve Söğütlü ziyaretlerinin ardından bugün sabahtan Sapanca sonrasında sırasıyla Taraklı ve Pamukova ilçelerinde bir dizi ziyaretlerde bulundu.

MURAT KAYA’YA TARAKLI VE PAMUKOVA’DA YOĞUN İLGİ

Şehrin güneyi olan Taraklı ve Pamukova ilçeleri ziyaret eden Ak Parti Sakarya Milletvekili adayı Murat Kaya’ya yoğun ilgi ve destek vardı. Taraklı ziyaretinde Kaya’ya Ak Parti Sakarya Kadın Kolları Başkanı Yasemin Turan, Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, Belediye Meclis Üyeleri Hasan Çetinkaya, Nihat Baltaoğlu ve teşkilat mensupları eşlik etti. Kaya : ” Bizleri büyük bir kalabalıkla karşılayan, bizleri bağrına basan samimi ve içten tüm kardeşlerimize teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Taraklı’dan ayrıldıktan sonra Pamukova ilçesine geçen Murat Kaya Hüseyinli ve Kemaliye mahallelerinde vatandaşlarla bir araya geldi.

Ziyaretlerinde Kaya’ya Pamukova Belediye Başkanı Güven Övün, Ak Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Akın, Ak Parti Pamukova İlçe Başkanı Burak Çelik ve teşkilat mensupları eşlik etti. Taraklı’dan sonra Pamukova’da da yoğun ilgi ve destekle karşılanan Murat Kaya : “ ilgi ve alakasından ötürü Pamukovalı hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. ” ifadelerinde bulundu.

Yayınlama: 29.04.2023
Düzenleme: 03.05.2023 16:57
637
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.