Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Kasım 2011 | Eğitim

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya 24.Kasım Öğretmenler günü münasebeti nedeniyle Kutlama mesajı yayınladı.

Belediye Başkanı Murat Kaya mesajında;“Bir Toplum ile toplumların oluşturduğu milletlerin devamlılığı o ülkenin eğitim ve öğretimine  verdiği önemle eş değerdir. Ülkemizin Avrupa Birliği bünyesi ile geniş bir bölgede çok genç ve dinamik bir nüfus yapısına sahip olduğunu düşünürsek, ülkemizdeki eğitim ile eğitim kalitesinin ne kadar önemli bir konumda olduğu açıkça görülecektir.

Bu gerçekler ışığında eğitimin verilebilmesi, güvendiğimiz gençlerimize ile bilim ve teknolojik zenginliği yakalayarak kendilerini geliştirebilme özellikleri ancak ve ancak öğretmenlerimiz sayesinde olacaktır.

Öğretmenlerimiz,en küçük toplumumuz olan Aile ve aile içindeki bireylerin yani çocuklarımızın, gençlerimizin özgür düşünebilen, bağımsız karar verebilen, yeniliklere açık, özgüven sahibi ve problemleri çözme yeteneği gelişmiş bireyler olarak yetişmelerinde de son derece önemli bir rol üstlenmişlerdir.

Çalışma şartları ne kadar zor olsa da öğretmenlik çok kutsal, çok özel bir yaşam biçimidir.

Bu duygu ve düşüncelerle eğitim ordumuzun fedakar çalışanları olan öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü can-ı gönül’den kutluyor, Geyve Belediyesi olarak her zaman yanlarında ve hizmetlerinde olduğumuzu hatırlatıyor, tüm eğitim camiasına başarılarla dolu sağlıklı, mutlu günler diliyorum.

604 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle