Murat Kaya vites yükseltti

Murat Kaya vites yükseltti

Murat Kaya, Umurbey, Eşme ve Epçeler’deydi.. AK Parti  Sakarya 5. sıra Milletvekili Adayı Murat Kaya, seçim çalışmalarında hızını artırdı.

Dur durak bilmeden sahada çalışan Kaya, Sapanca, Pamukova ve Taraklı’nın ardından Geyve’nin Umurbey, Akkaya, Epçeler ve Eşme mahallelerinde vatandaşlarla buluştu.

Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir ve partililerle beraber Geyve’nin Umurbey, Akkaya, Epçeler ve Eşme mahallelerini ziyaret eden AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, kuzeyinden güneyine Sakarya’nın 16 ilçesinde 14 Mayıs ruhunu gördüklerini ifade etti.
Kaya “Gittiğimiz her yerde Sayın Cumhurbaşkanımıza olan muhabbeti ve sevgiyi görüyoruz. Bu sevgi seli 14 Mayıs’ta Sakarya’da sandıkları patlatacaktır” dedi.

“ÇALIŞMALARA ARA VERMEDEN DEVAM”
AK Parti  Sakarya 5. sıra Milletvekili Adayı Murat Kaya, seçim çalışmalarına tüm hızı ile devam ediyor. Kaya, Sapanca, Pamukova ve Taraklı’nın ardından Geyve’nin Umurbey, Akkaya, Epçeler ve Eşme mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Gittiği yerlerde yoğun ilgi gören Kaya, vatandaşlara Türkiye Yüzyılı vizyonunu anlatarak 14 Mayıs seçimlerinin öneminden bahsetti. Kaya ayrıca, AK Parti kadrolarının Sakarya’da hayata geçirdiği çalışmaları vatandaşlara anlatarak, yeni planlanan çalışmalardan bahsetti.

“SAKARYA ERDOĞAN’I BAĞRINA BASTI”
Kaya, “Sakarya’mız hamdolsun 14 Mayıs seçimlerine hazırdır. Akyazı’da Sayın Cumhurbaşkanımıza gösterilen sevgi seli bizlere asrın liderin arkasında siyaset yapmanın gururunu ve onurunu bir kez daha yaşatmıştır. Allah kendisini başımızdan eksik etmesin. Sakarya’ya ayrı bir sevgi ve muhabbet besleyen Sayın cumhurbaşkanımıza teveccühlerini gösteren değerli hemşerihlerimize teşekkür ediyoruz. kuzeyinden güneyine Sakarya’nın 16 ilçesinde 14 Mayıs ruhunu hissediyoruz. Gittiğimiz her yerde bu muhabbeti görüyoruz. Bu sevgi seli 14 Mayıs’ta Sakarya’da sandıkları patlatacaktır” dedi.

“TÜRKİYE YÜZYILINA GÜÇLENEREK GİRECEĞİZ”
Kaya son olarak ise şunları kaydetti: “Gittiğimiz ilçelerde parti teşkilatlarımız ile sahadayız. Vatandaşlarımızın hayır dualarını alıyor, gönüllerine giriyor gönüller inşa ediyoruz. Kendilerinin isteklerini dinleyerek, taleplerini alıyor teşekkürlerini iletiyoruz. Eser siyaseti ile Türkiye’yi olduğu gibi Sakarya’yı da baştanbaşa yeniden inşa eden AK Parti’miz, inşallah 14 Mayıs sonrasında yine Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde Türkiye Yüzyılına güçlenerek girecektir” ifadelerine değindi.

Yayınlama: 30.04.2023
578
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.