Murat Kaya: ‘Ülkemiz için daha fazla koşacağız’

Murat Kaya: ‘Ülkemiz için daha fazla koşacağız’

AK Parti aday adayı tanıtım toplantısında ilk sözü alan Geyve eski Belediye Başkanı Murat Kaya, yaptığı açıklamada önemli mesajlar verdi.

14 Mayıs’ta gerçekleşecek olan 28. Dönem TBMM ve 13. Cumhurbaşkanı genel seçimlerinde AK Parti’nin Sakarya milletvekili aday adayları tanıtım toplantısında bir araya geldi.

AK Parti’nin ve şehrin başarılı belediye başkanı Murat Kaya, başkanlıktan istifa ederek milletvekili aday adayı olmuştu.

Aday adayı tanıtım toplantısında ilk sözü alan Murat Kaya, yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Milletvekili aday adayı olarak dava yolculuğuna çıktık. Ben 29 yaşında Tayyip beyle tanıştım, Cumhurbaşkanımızla. AK Parti’nin Geyve’de kurucu ilçe başkanıyım. İnsanların AK Parti’den kaçtığı dönemlerde AK Parti’yi kurmak adına, bayrağımızı yükseltmek adına elimizden gelen tüm faaliyetleri sergiledik. 2004 ve 2006 seçimlerinde AK Parti ilçe başkanı olarak görev aldım. 2009 yılında Geyve’de beldiye başkanı adayı gösterildim. 2009-2014 ve 2019 seçimlerinde yüzde 50’nin üzerinde oy alarak Allah bize Geyve’de belediye başkanlığı nasip etti.

‘Marka şehirler’ diye yola çıkmıştık. Geyve’yi marka bir şehir haline getirdik. Teşkilatımızın birlikteliğiyle beraberliğiyle, arkadaşlarımızın desteğiyle bugünlere kadar geldik. İnşallah bu kutlu yolda bizde varız. Cumhurbaşkanımızla beraber 14 Mayıs 2023 seçimlerinde görev verilirse, zaten koşmaya devam ediyorduk daha fazla koşacağız. Allah nasip ederse sizlerin desteğiyle 14 Mayıs’ta cumhurbaşkanımızla birlikte milletvekili arkadaşlarımızla mecliste yerimizi alacağız”

Yayınlama: 23.03.2023
Düzenleme: 24.03.2023 16:31
845
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.