Murat Kaya ilçeleri geziyor

Murat Kaya ilçeleri geziyor

AK Parti Sakarya’dan milletvekili aday adayı Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya çalışmaları kapsamında ilçeleri ziyaret ediyor.

AK Parti’den aday adaylığı başvurusunu yaptığı 16 Mart tarihinden itibaren ziyaretlerine ara vermeden devam eden Murat Kaya; Ferizli, Söğütlü, Karasu, Kocaali, Sapanca, Arifiye, Pamukova, Erenler, Karapürçek, Akyazı, Hendek ve Serdivan ilçelerini ziyaret ederek partililerle ve vatandaşlarla buluştu.

Ziyaretlerinde milletvekilliği için neden aday adayı olduğunu anlatan Kaya : “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde #TürkiyeYüzyılı vizyonuyla başladığımız bu kutlu yürüyüşte birlik ve beraberlik içerisinde ilk günkü aşk ve heyecanla şehrimize ve ülkemize hizmet etmek için var gücümüzle çalışacağız. ” dedi.

AK Parti Sakarya ilçe teşkilatlarına yaptığı ziyaretlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın etkisini ve AK Parti’nin gücüne bir kez daha şahitlik ettiğini dile getiren AK Parti Sakarya milletvekili aday adayı Murat Kaya “Sakarya teşkilatlarımız her zamanki gibi yoğun tempoda çalışıyorlar, her ilçemiz kendi bölgesindeki oy oranını bir önceki seçime göre arttırmak için gece gündüz demeden çalışmaya devam ediyorlar, onların bu şevki bizim için de büyük bir ilham kaynağı oluyor.” ifadelerini kullandı.

Yayınlama: 21.03.2023
926
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.