Muhtar Adayı Çakmak, Hizmet için Varım Dedi.

Muhtar Adayı Çakmak, Hizmet için Varım Dedi.

Geyve ilçesinde, yerel seçimlere 5 ay kala muhtar adayları ortaya çıkmaya başladı. İlçemiz esnaflarından  Türk Telekom bayi ve fatura ödeme noktası Erkan Çakmak Orhaniye mahalle muhtarlığına aday olduğunu açıkladı.

Her Şey Orhaniye İçin

Çarşı içinde bürosu olan ve mahalleme hizmet için aday olmaya karar verdiğini açıklayan Orhaniye Mahallesi muhtar adayı Erkan Çakmak; “Gelin el ele Orhaniye’yi  daha temiz, örnek bir mahalle yapalım ” sloganı ile çıktığımız  bu yolda yaşadığımız  mekan, sokak,cadde neresi olursa olsun sakini değil, sahibi olmamız gerektiğini belirtip, mahallemizin sorunlarının çözümü için değerli Orhaniye Mahallesi sakinlerinin oylarına talibim, dedi .

Hizmet İçin varım

Komşularımın ve mahallemin sorunlarını çok iyi bildiğini ifade eden Çakmak; Çocukluğumun geçtiği sokakları, komşularımızı ve sorunlarımızı benden iyi bilen olamaz. Bundan sonra sorunlarımızın çözümü için kendimi mahalleme adadım. Devlet yardımlarının ihtiyaç sahibi vatandaşlara eksiksiz ulaştırılabilmesi için çalışacağım. Mahalledeki muhtaç ve engelli vatandaşların yardımcısı olacağım. 7 gün 24 saat ilçe merkezindeki işyerimde komşularımın hizmetinde olduğumun bilinmesini isterim.Vatandaşlarıma hizmet için varım. Başaracağıma inanıyorum, dedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Yayınlama: 09.11.2018
Düzenleme: 13.11.2018 18:59
3.192
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.