Miniklerden Başkan Kaya’ya Ziyaret

Miniklerden Başkan Kaya’ya Ziyaret

MİNİKLERDEN BAŞKAN KAYA’YA ZİYARET

geyve-ataturk-ilkokulu-ogrencileri-murat-kaya-ziyareti-1Geyve Atatürk ilkokulu öğretmen ve öğrencileri yeni öğretim yılının başlaması ve İlköğretim Haftası nedeniyle Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı ziyaret etti.

Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeni ile Geyve Atatürk İlkokulu Müdürü Sevgi Koçak bir gurup okul öğrencisi ile birlikte Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya’yı makamında ziyaret ettiler.

Eğitim Öğretim yılı 2016-2017 sezonunun öğrenci, öğretmen ve veliler için başarılı geçmesini dileyen Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; “Geleceğe yönelik yatırımlarımız her geçen gün katlanarak devam etmektedir. Bu yatırımlar arasında birinci önceliğimiz olarak, hizmet anlayışımızın rotası olan insan odaklı hizmet yer almaktadır. En iyi hizmet ve yatırım insan için yapılandır. Geleceğimizi sağlam temeller üzerine inşa etmek adına gençlerimize, insanımıza verdiğimiz önem ve değer bu güne kadar olduğu gibi bu günden sonra da katlanarak devam edecektir. Öğrencilerimizin, öğretmenlerimizin ve ailelerimizin başarı ve heyecanlarının hayatları boyunca devam etmesini temenni ediyor, yeni eğitim öğretim yılının hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, İlköğretim Haftası dolayısıyla ziyarete gelen öğrencilere hediyeler takdim ettikten sonra hatıra fotoğrafı çektirdi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Yayınlama: 19.09.2016
Düzenleme: 23.09.2016 14:31
767
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.