Milletvekili İsen Geyve’de

Milletvekili İsen Geyve’de

Milletvekili İsen Geyve’de…

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Sakarya Ak Parti Milletvekili Mustafa İsen’i konuk etti. Ziyarette; Ak Parti İlçe Başkan adayı Abdullah Özdemir, Ak Parti İlçe Sekreteri Raif Alev ve Ak Parti İlçe Gençlik Kolları Başkanı Faruk Koç ta hazır bulundu.

Belediye Başkanının makam odasında ki kısa değerlendirmeden sonra heyette bulunanlar inceleme gezilerine başladı;

İlk durak; Karaçay Deresinde DSİ tarafından yapılan dere islah çalışmalarının yapıldığı saha oldu. Heyette bulunanlar yapılan açıklamaları dikkatle dinledi.

Yeni Geyve Devlet Hastanesi inşaatına gelenleri, Hastane Başhekimi Semih Songür karşıladı ve yeni binayı gezdirerek bilgilendirmelerde bulundu ve yöneltilen soruları cevapladı.

Geyve KYK gelen konuklarını Yurt Mdr.V. Fatih Toydemir karşılayarak bilgiler verdi.

Yapımı devam eden Geyve Hükümet Konağı inşaatını gezildikten sonra gurubun durağı Yöresel Ürünler Satış-Sunuş Yeri inşaat sahası oldu. Belediye Başkanı Kaya Konuğuna bilgilendirmelerde bulundu. Milletvekili bilgilendirme sonunda böyle bir projenin sonucunu merakla beklediğini açıkladı.

Heyet, Doğantepe Mahallesinde ki bir cenaze evine taziye ziyaretinde bulunduktan sonra Mahalle Kahvesine giderek Doğantepe sakinleri ile sohbet etti. Muhtar Altan İnönü, konuklarına kısa bir hoş geldiniz konuşması yaparak ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti ifade etti. Heyette bulunanlar ve Doğantepe Mahallesi sakinleri birlikte yapılması devam eden “Doğantepe Sulama Barajı” inşaat sahasını ziyaret ederek ilgililerden bilgiler aldı.

Belediye Başkanı Murat Kaya, teslim edilen ve yapılması devam eden “Osmanlı Evleri”e konuğunu götürerek yapılan çalışmalar ile ilgili bilgiler verdi.

Yapılması devam eden ve sona yaklaşılan “Seyir Terası ” nı ziyaret eden konuğuna bilgiler veren Başkan Kaya, uygulamadan ve projeden duyduğu memnuniyetini de açıkladı. Milletvekili İsen yapılan çalışmaları ve projenin tümünü çok beğendiğini, bitmiş hailini görmeyi sabırsızlıkla bekleyeceğini burada kahvaltı yapmak istediğini de açıkladı. Heyete seyir terasında, Düzce İline ziyarete giden Bilecik İli Bayırköy Belediye Başkanı Mustafa Yaman da katıldı.

Heyetin son durağı, “Kilitli Parke Yapım Tesisi” oldu. Başkan Kaya konuğuna, belediyeye ait tesisin çalışmalarına olan büyük katkısını anlattı. Tesis ziyareti sonrasında Milletvekili Mustafa İsen İlçeden ayrıldı. Heyette bulunanlar birlikte Belediye Başkanın makam odasına döndü.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

Yayınlama: 28.09.2017
Düzenleme: 02.10.2017 00:48
806
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.