Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 30 Ekim 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Siyaset, Yaşam

Milletvekili İslam’dan ‘Geyve Yerel Kültür Derneği’ne Destek…

Yerel Kültüre destek

Geyve İlçesine Bayram Ziyaretinde bulunmak üzere gelen, Sakarya AKP Milletvekili ve Milli Eğitim Kültür Gençlik ve Spor Komisyonu Üyesi Ayşenur İslam, Belediye ziyaretinde karşılaştığı Geyve Yerel Kültür Derneği Başkanı Namık Cihan ile bir görüşme yaptı.

Projeler Anlatıldı

Dernek Başkanı Cihan, Milletvekili İslam’a hayata geçirmek istedikleri projeleri konularında bilgiler aktardı, Belediye Başkanı Murat Kaya da çok beğendiği projeler ile ilgili destek sözü verdi.

Destek Sözü

Ayşenur İslam, projelerini dinlediği ve destek isteyen Cihan’ı Ankara’ya davet etti ve her türlü uygulamalarında yanında olduğunun bilinmesini istedi.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

1609 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Miletvekili İslam’dan Yerel Kültür Derneği’ne Destek… için 2 Yorum

 1. kemiksiz dil dedi ki:

  SAMİ BÖLÜKBAŞ’IN DERNEĞİ DE AYNI DEĞİLMİ ANLAYAMADIM İKİ DERNEK Mİ VAR BURADA. VEYA KUR BİR DERNEK HER TÜRLÜ ETKİNLİKTEN YARARLAN MANTIĞIMI VAR İŞİN UCUNDA . GEYVE’ YE FAYDASI NE OLACAK BUNLARIN. ETKİNLİKLERE KATILMAK İÇİNDİR BENCE BASINDA BOY BOY GÖZÜKMEK BAŞKA MAÇ YOK

 2. bahri dedi ki:

  Bu yorumu yazan ya geyveden haberi yok, yada işine öyle geliyor…
  resme iyi baksın bakayım..
  Bu dernekte görev alan arkadaşların basına poz veripte resim çektirmek gibi bir amaçları olabilirmi..zaten onlar kendileri basın be güzel kardeşim..Her gün basındalar isteseler her gün bir gazetede çıkarlar
  Yorumu yazarken bile kendinize güldürüyorsunuz.;;))))

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle