Milletvekili Adayı Murat Kaya böyle karşılandı..

Milletvekili Adayı Murat Kaya böyle karşılandı..

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya seçim çalışmaları için önceki akşam Kızılkaya’da böyle karşılandı..

14 Mayıs‘ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi için Sakarya’da Ak Parti’den aday olarak gösterilen Geyve eski Belediye Başkanı Murat Kaya seçim çalışmalarını sürdürüyor..

Önceki akşam Örencik, Dereköy ve Kızılkaya mahallelerini ziyaret eden Milletvekili Adayı Murat Kaya’ya Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay, Ak Parti İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, MHP İlçe Başkanı Murat Çakmak ve ilçe teşkilatı mensupları eşlik etti.

Murat Kaya ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada :  Geyve’m her zamanki gibi muhteşemdi.. Bu gece bizleri bağrına basan, gecenin geç saatine kadar bizleri sabırla bekleyen, dinleyen, her zaman yanımızda olan, dualarını ve desteklerini esirgemeyen Kızılkaya, Örencik ve Dereköy mahallemizin değerli sakinlerine ve tüm değerli hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.” ifadelerinde bulundu.

MURAT KAYA 2019 SEÇİMLERİNDE KIZILKAYA’DAN %93 OY ALMIŞTI..

31 Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Kızılkaya Mahallesi’nde kullanılan 354 geçerli oyun %93’ünü alan Murat Kaya, ziyareti sırasında meşaleli gösteriyle karşılandı. Yoğun ilgiyle karşılanan Murat Kaya memnuniyetini dile getirerek teşekkürlerini sundu.

Yayınlama: 26.04.2023
Düzenleme: 26.04.2023 21:18
2.169
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.