MHP’li Bülbül Geyve’deydi

MHP’li Bülbül Geyve’deydi

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Grup Başkanvekili, Sakarya Milletvekili Adayı Muhammed Levent Bülbül, 14 Mayıs Genel Seçimleri çalışması kapsamında Geyve ve Alifuatpaşa’da esnaf ve vatandaşlarla buluştu..

MHP’li Bülbül, seçim çalışmaları kapsamında ilçe ziyaretlerine devam ediyor. Akyazı, Geyve, Erenler, Hendek, Serdivan ve Pamukova ilçelerinde esnaf ziyaretleri yapan Bülbül, ilçelerde muhtarlarla da bir araya geldi.

Cumhuriyet Halk Partisi’nin terör odaklarının vesayeti altına girdiğini, 6’lı masanın ortak mutabakat metninde HDP’nin siyasi programlarına yer verildiğini söyledi.

14 Mayıs seçimlerinde Akyazı ve Geyve İlçelerinde MHP adına sandıklarda görev yapacak sandık görevlileri ve müşahitlere yönelik düzenlenen bilgilendirme toplantılarına da katılan ve burada konuşan Bülbül,

“SEÇİM SANDIKTA KAZANILIR, SANDIKTA KAYBEDİLİR”
“Seçim sandıkta kazanılır, sandıkta kaybedilir ifadesi çok doğru bir ifadedir. Bir iki oyla işin kaderini değiştirecek neticeler ortaya çıkabilir. Bu noktada 14 Mayıs gibi hassas bir seçimde sandıklarda sonuna kadar büyük bir dikkatle, titizlikle sandık görevlisi arkadaşlar olmak üzere, müşahitlerimiz ve bina sorumlularımız olmak üzere görevlerimizi layıkıyla yerine getirmek durumundayız.

Sandıklarda bu seçime özel olarak sandık görevlisi, müşahit sıfatını taşımayan, kendilerini bir şekilde kamufle etmeye çalışan, farklı farklı modellere de denk gelebilirsiniz. Bilmem ne platformu adı altında tipler gelip oraları terörize edebilirler, manupile edebilirler. Bir takım tartışmaların çıkmasına sebep olabilirler. Bu konuda hem soğukkanlı, hem de teyakkuzda olmamız gerekir. Karşı tarafın tüm barutunu harcayacağı bir gün 14 Mayıs günü. En az onlar kadar inanıp, onlar kadar sandığa sahip çıkmalıyız. Kaldı ki, Milliyetçi Hareket Partisi bu konuda tecrübe sahibi bir partidir” dedi.

Yayınlama: 28.04.2023
291
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.