Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 23 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Manşet, Sakarya, Siyaset

MHP Lideri Devlet Bahçeli Geyve’de

1958480_10152426652763888_1207988518_nMHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli Yerel Seçim programlarını il Teşkilatlarını ziyaret edip Belediye Başkan adaylarının seçim büro açılışlarını gerçekleştirmek için Sakarya’ya geldi.

Program kapsamında ilk olarak karayoluyle Düzce’den  Sakarya’ya gelen  MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli,  MHP Sakarya Milletvekili Münir Kutluata, MHP Sakarya İl Başkanı Levent Bülbül, MHP Sakarya Büyükşehir Belediye başkan adayı Orhan Ünver ile ilçe belediye başkan adaylarının da hazır bulunduğu Kocaali’de halka hitap etti..Buradan Ferizli, Söğütlü, Sakarya Merkez ile Sapanca seçim bürosu açılışlarını gerçekleştiren MHP Lideri Bahçeli Karasu, akşam saatlerinde  Geyve’ye geçti.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Geyve İlçesinden önce Alifuatpaşa Beldesinde vatandaşlar ve partililer tarafından karşılandı. Ali Fuat Cebesoy paşanın kabrini ziyaret eden Bahçeli burada kısa bilgiler aldı.

Geyve İlçesi’ne gelen MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, burada Geyve MHP belediye Başkanı Mehmet Kır, ilçe Başkanı, belediye meclis Üyesi Adayları ile çoşkulu partililer tarafından karşılandı.

MHP genel Başkanı devlet Bahçeliden önce konuşan Mehmet Kır; Yörükler mahallemizde, kadınımızla, kızımızla, çoluğumuzla, çocuğumuzla 7 den 70 e bize göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı teşekkür ederim. Hepinizden Allah razı olsun. Sağolun, varolun.” Sözleri alkış ve sloganlarla sık, sık kesilen Kır sözlerine devamla:

“Allah nasip ederse İnşallah yapılacak seçimlerde, mübarek oylarınızla, Belediye başkanımızı, Belediye meclis üyelerimizi, Büyükşehir Belediye başkanımızı, Büyükşehir belediye meclis üyelerimizi, muhtar ve ihtiyar heyetimizi seçmek üzere sandık başına gideceğiz. Ben şimdiden Yörükler Mahallemizden diyorum ki bu seçimlerin ilçemize, ülkemize, İslam Âlemine hayırlara vesile kılmasını cenabı hakdan niyaz ediyorum. İnşallah.”

Kır sözlerini şöyle sürdürdü: “Ben buradan bütün adaylarımıza, büyükşehir adaylarımıza başarılar diliyorum, saygılar sunuyorum. Adı üstünde bu seçimler yerel seçimler, hükümet değişmeyecek. Bu seçimlerde siz kendinize en yakın sizin için, gecesini gündüzüne geçmişte ve gelecekte katacağına inandığınız, içimizden biri sizinle birlikte olmuşsa olacak bir kardeşinizi belediye başkanı seçeceksiniz. Bundan önce bizi 3 kere seçtiniz. Herkese kapımız açık olacak. Yarım kalan yoların asfaltlama ve diğer işlerini bizler tamamlayacağız.” 

Kır sözlerine şöyle devam etti: “Yasa gereği belediyemize düşen yerlerin görevleri var, bunları yapabilmek için büyükşehire ihtiyacımız var. Büyükşehirde de Orhan Ünver kardeşimi seçeceğiz. Geyve Merkez büyük Cami için yıkamazsın diyorlardı. Onu da yıkarak, kiremit, tuğla, demir gibi malzemesini temin ederek onun yapımını da gerçekleştirdik. Tam 9 tane Cami yaptık. Bu akşam çok duygulandım. CHP’lisi, DP’lisi, MHP’lisi de, SP’lisi de, AK Partilisi de birleşti. Nerde birleşti? Mehmet Kır sevgisinde birleşti. Nerde birleşti? Millet sevgisinde birleşti. Nerde birleşti? Vatan sevgisinde birleşti. Nerde birleşti? Allah yolunda birleşti. Bize sıcak ilgi gösteren, bize kucak açan, bize sevgisini gösteren herkese, hepinize teşekkür ediyorum. Allah hepinizden razı olsun. Sağolun, varolun diyorum. Kadınıyla, kızıyla, erkeğiyle hepimiz adam gibi adamız.”dedi.

MHP Lideri Bahçeli konuşmasında;Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın yasama ve yürütmenin dışında yargı ve medya gücünü de eline geçirmeye çalıştığını öne sürdü. 

Medyada yalnızca Başbakan Erdoğan’ın ön plana çıkarılmaya çalışıldığını savunan Bahçeli, “Medya da etrafında fırıl fırıl dönüyor. Ne derse onu yapıyor, ‘neyi konuşturmak istemezsen bir alo yeter’ diyorlar. Medya gücünü de yanına alınca, yasama ve yürütme katkısıyla da güç çılgını olmamak mümkün değil. Sabahtan akşama kadar Sayın Başbakan, kanallarda. Açtığınız her kanalda, onu izlemek zorunda kalıyorsunuz. Böyle tek yanlı propaganda, şartlandırma var. Medyanın bu gücüyle, memlekette ne olup bittiğini görme şansınız kalmıyor” diye konuştu. 

Bahçeli; “Hükümet MİT’i kendi kontrolü altına alan, devletin değil de Recep Tayyip Erdoğan’ın alt kurumu olarak çalıştıracak hale getirmeye çalışıyorlar. Bunun sebebi açık. Sayın Başbakan, sebebi çok açık. Sana doğru yönelen, adalet’in önünü kesmek için bütün adalet kurumlarını dağıtıyorsun, birbirlerini hasım ediyorsun. Savcı kıyımları yapıyorsun, kolluk kuvvetlerini perişan ediyorsun. Sana karşı yapılan her türlü davranışın önünü temizlemek için gideceğin yolu aydınlatıp, Yüce Divan’da alnının akıyla çıkacağın yerde, kurumları seni korumaya, zırh almaya alet ediyorsun. Bunların hepsi nereye kadar devam edecek? Buna artık son ver.”

Devlet Bahçeli konuşmasında, Başbakanın çok yakınındaki bazı kişilere aldandığını da belirterek şöyle devam etti:

“Bu gidişatın sana da bir faydası, Ak Partiye oy vermiş kardeşlerimizin ve milletimizin de faydası olmayacak. Bundan vazgeç. Bizi muhalefet olarak dinlemiyorsun partinizin üyesi değerli kardeşlerimin sesine kulak ver. İki tane gazete yazarlarından, danışmanlığından türemiş adamların sözlerine aldanma. Türkiye’yi senin adına felakete götürüyorlar. Hain arıyorsan etrafına bakmaya gerek yok yanına bak”

Bahçeli, ülke genelinde güvensizlik ortamı oluştuğunu söyledi. 

İnsanların huzur içinde yaşayamadığını savunan Bahçeli, “Her gün, cinayetler işleniyor. Sayın Başbakan, bunlarla ilgili ağzını açıp tek kelime söylemiyor. Üniversiteler, sivil toplum kuruluşları susmuş. Türkiye, kan gölüne dönüyor. Geceleri sokaklarda ‘molotof kokteylli şerefsizler’, insanların arabasını bombalıyor. Recep Tayyip Erdoğan’da ses yok ama ’68 gündür yolsuzluk ve rüşvet operasyonunun üstünü örtmek için komplo yapıldı’ diyor. Recep Tayyip Erdoğan’ın üslubu gittikçe çirkinleşiyor. Herkese hakaret ediyor” ifadesini kullandı. 

Konuşmasının sonunda Bahçeli kendisini dinleyenlere çiçek attı ve kendisine uzatılan bir bebeği sevdi.

 Namık CİHAN-Geyvemedya.com

 

 

 

 

MHP Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli Yerel Seçim programlarını il Teşkilatlarını ziyaret edip Belediye Başkan adaylarının seçim büro açılışlarını gerçekleştirmek için Sakarya'ya geldi.2

13602 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

MHP Lideri Devlet Bahçeli Geyve’de için 8 Yorum

 1. geyveli dedi ki:

  Tayyip erdoğan bile seni soruyor mehmet başkan.sen bu yüzden baskansin..

 2. emre kir dedi ki:

  Sizin kadar yandas bi editor olamaz koskoca bi genel baskan geyveye geliyo sen birtane resim ysyinliyosun sitende ayip ayip canak yalaya yalaya diliniz bi karis disarda kalmis bukadar yandaslik olmaz terbiyesiz ahlaksizsiniz hepiniz geyve comda geyve haberde adam gibi afam sizin yani izda ama allah buyuk hepiniz les karhasondan farksizsiniz yazik size yazik benim ismim emre kir azcik adamsanz geyve medya olara bu yorumu uayinlayin

 3. süleyman dedi ki:

  balkonlardan dinleyen kadınlara sordum bahçeli nasıldı dinledinizmi dedim.valla recep ivedik filminde bile bu kadar gülmedik dediler.bu adamdan başbakanmı olur dediler.

  • ali dedi ki:

   balkondaki kadınlar başka yeri izlemişler herhalde bizde dinledik gülüncek birşey olsaydı bizde gülerdik adamdan anlasaydınız basımızda recep olmazdı devlet olurdu.

 4. İlhan KAÇAR dedi ki:

  Evet SnçDevlet Bahçeli çok komik hiç yalan söylemiyor,hırsızlık yapmıyor yapanı da affetmiyor,yargıya teslim ediyor aklan da gel diyor.Halkına hiç hakaret etmiyor. Ülkesi için tehditleri önceden sezebiliyor (ileri görüşlü) ve dahası çok komikki adam gibi adam tam bir devlet adamı. Yahu akp liler hiç mi göremiyosunuz şu miting yaptığınız yeri bile Mehmet başkan yaptırmadımı ne kadar nankörsünüz. Bakın yapılan haberi iyice bir okuyun Geyve MHP Belediye Başkanı Mehmet KIR diyor, demek ki Allah söyletmiş.

 5. adalı54 dedi ki:

  TAYYİP BİLE ONU SORUYOR GERÇEK SÖYLÜYORUM

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle