Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 19 Temmuz 2013 | Alt Haberler, Geyve, Siyaset

MHP Geyve İlçe Başkanı Dinçer..

cemalettin dinçer-geyve mhp ilçe başkanıMHP Geyve ilçe başkanlığına Cemalettin Dinçer görevlendirildi.

Yerel seçimlere aylar kala siyaset sahnesi hareketlenirken, MHP Geyve teşkilatı için İl yönetimi ve Parti Genel Merkezi’nden beklenen adımlarda atıldı.Emekli eğitimci yazar Cemalettin Dinçer Geyve İlçe Başkanlığı görevi için görevlendirildi.

Ahmet Pehlivan’ın istifasıyla boşalan MHP ilçe başkanlığı makamı yaklaşık 4 aydır boştu.Bu oluşan yönetim boşluğundan Geyve Mhp İlçe teşkilatıda rahatsızlığını her defasında belirtiyordu.Yapılan bu görevlendirme ilde bu sorun ortadan kalkmış oldu.

Konu ile ilgili, açıklamasında Dinçer; “İlçe Başkanlığı ile görevlendirilmemden onur duydum. Daha önce görev yapan ülküdaşlarım ile temaslarıma başladım. İnşallah en kısa sürede yeni yönetim kurulumu oluşturup, yerel seçim startını hep beraber vereceğiz.” Dedi

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

3072 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Mhp Geyve İlçe Başkanlığına Cemalettin Dinçer Görevlendirildi. için 7 Yorum

 1. huseyi sever dedi ki:

  sayın değerli hocam yeni görevinde başrılar dilerim inanıyorumki rahmetli başbuğumuzun bizlere bırakmış olduğu üç hilal nazlı gelinimizi daha yukarılara çıkaracağına kalpten inanıyorum çünkü sana bırakılan koltuk herhangi gelişi güzel koltuklara benzemez sana layık görülen koltuk uğruna binlerce ülküdaşımızı şehit verdik oturmuş olduğun koltuğun hakkını bir ülkücüye ne yakışıyorsa seninde yerine getireceğine kalpten inanıyor ve güveniyorum sana verilen görevi layıkıyla yapacağına hiç şüphe etmeden güveniyor ve inanıyorum umarım kısazamanda yönetim kuluna alacağın arkadaşlarınıda görevlendirmiş olursun yüce rabbim utandırmasın allah yar ve yardımcın olsun tekrar sana ve yönetim kurulundaki arkadaşlarına başarılar dilerim

 2. geyveli dedi ki:

  HAYIRLI UĞURLU OLSUN İNŞALLAH,Cemalettin Dinçer bey in Geyve de hiç olmadığı kadar sağlam ve güçlü bir teşkilatlanmaya gideceğinden hiç şüphem yok.Allah yolunu açık eylesin.

 3. cihat dedi ki:

  mhp ilçe başkanlığını da bağlarbaşı köyü dernek başkanlığı gibi yapacaksa bırak hoca bu ,işi .

 4. deniz dedi ki:

  Cihat seni tanımıyorum,Bağlarbaşı köyü derneği Cemalettin hoca tarafından tüm çevreye tanıtıldı,hayırdır,sizce sorun ne,onu zaten atayan seçen,seçkin kişiliğini farkedende siz değilsiniz.siz varlığınız kadar gizli kalın.

 5. Olumlu ve olumsuz dilek ve temennilerde bulunan tüm dost ve arkadaşlara teşekkürler. Kutsal görevime layık olmaya çalışacağım. Sevgi ve saygılarımla…

 6. Tuncay Ertuğ dedi ki:

  Hocam hayırlı uğurlu olsun yeni görevinizde başarılar dilerim. değerli hocamın görevini mükemmel yapacağı noktasında inancım sonsuzdur. Allah yardımcın olsun.

 7. Mustafa Akın dedi ki:

  hayırlı olması dilegiyle
  http://www.akintoner.com mustafa akın

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle