Metin Atalay’dan Geyve’nin mahallelerine çıkartma

Metin Atalay’dan Geyve’nin mahallelerine çıkartma

Belediye Başkanı Metin Atalay’dan Geyve’nin mahallelerine çıkartma..

14 Mayıs‘ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanı ve 28. Dönem Milletvekili seçimi için Geyve Belediye Başkanlığı’ndan istifa eden ve Ak Parti Sakarya’dan milletvekili adayı gösterilen Murat Kaya’nın ardından görevi devralan Metin Atalay Geyve’nin köylerini ziyaret etmeye başladı.

Başkan Atalay sırasıyla Setçe, Celaller, Büyük Saraçlı ve Ceceler mahallelerine ziyaretler gerçekleştirdi. Ziyaretlerde Ak Parti Geyve İlçe Başkanı Abdullah Özdemir, İlçe Yönetimi ve Meclis üyeleri de yer aldı.

Vatandaşlarla sohbetler edip talepleri dinleyen Başkan Metin Atalay ” Hamdolsun İlçemizin her köşesinde samimiyetle karşılanıyoruz. Rabbim birliğimizi, dirliğimizi ve kardeşliğimizi daim eylesin.”  ifadelerinde bulundu.

CECELER’DE MİNİK YUSUF’U KIRMADI

Teravih namazı sonrası Ceceler mahallesinde vatandaşlarla buluşan Geyve Belediye Başkanı Metin Atalay köyün miniklerinden Yusuf’un fotoğraf çektirme talebini ” Çocuklar dünyanın en büyük servetidir.  Minik evladımız Yusuf; Başkanım fotoğraf çektirebilir miyiz dedi hayır demek olmazdı tabiki. ” diyerek sosyal medya hesabından paylaştı.

 

 

Yayınlama: 15.04.2023
Düzenleme: 17.04.2023 00:31
797
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.