Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 25 Ağustos 2017 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Sür Manşet

Küçüksaraçlı Mahallesine Kilitli Parke Döşeniyor

Geyve ilçesine bağlı Bağcaz/Küçüksaraçlı mahallesinde kilitli parke çalışmaları devam ediyor.

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, ilçe merkezindeki çalışmalarımızın ardından mahalle/Köylerdede yaptığımız çalışmalarımız ile Geyvemizi ilmek ilmek örüyoruz. ” Amacımız tüm cadde ve sokaklarımızın tamamını eksiksiz bir şekilde yapabilmek” dedi.

Geyve Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünün Mahalle’ler (Köy) deki çalışmaları aralıksız devam ediyor.Bağcaz/Küçüksaraçlı Mahallesinde tüm ara sokaklar kilitli parke yapılıyor.Belediye Başkanı Kaya’da beraberinde Fen İşleri yetkilileriyle Bağcaz/Küçüksaraçlı Mahallesindeki çalışmaları inceledi.

Belediyemizin kendi öz sermayesi ile köylerimizde kilitli parke çalışmalarımıza süratle devam ettiklerini ifade eden Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya; Vatandaşlarımızın ayaklarının çamura değmemesi için tüm ekibimizle mesai şartı aramaksızın çalışıyoruz. Halka hizmet Hakka hizmet mantığı ile çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Biz planladığımız program ve bütçemiz doğrultusunda hizmet götürüyoruz. İnşallah diğer mahallerimizin hepsine hizmet götüreceğiz. Biz sadece bir bölgenin değil, tüm mahallelerimizin duasını almak istiyoruz. Elhamdülillah sizlerden aldığımız güçle hizmetlerimize hizmet, gücümüze güç katıyoruz. Durmak, yorulmak yok. Geyve’de Huzura ve Hizmet Devam, dedi.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1468 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle