Kontrolden çıkan kamyon araçların üzerine devrildi! 1 Ölü..

Kontrolden çıkan kamyon araçların üzerine devrildi! 1 Ölü..

Serdivan ilçesi 32 Evler Mahallesi polis kontrol noktası mevkiinde feci kazada kamyon, iki otomobilin üstüne devrildi. Meydana gelen kazada 1 kişinin hayatını kaybettiği öğrenildi.

Edinilen bilgilere göre, akşam saatlerinde Serdivan ilçesi 32 Evler Mahallesi polis kontrol noktası mevkiinde meydana gelen feci kazada kontrolden çıkan 34 VE *** plakalı kamyon, 2 aracın üzerine devrildi. Kamyonun altında kalan 2 araçta tanınmaz ve kullanılmaz hale geldi. Kaza sonrasında olay yerine çok sayıda sağlık, itfaiye ve polis ekibi sevk edildi. Ortalığın savaş alanına döndüğü kazada 1 kişinin hayatını kaybettiği ve 4 kişinin yaralandığı bilgisi edinilirken, itfaiye ve sağlık ekipleri yaralıları kurtarmak için seferber oldu.

YOL KAPANDI

Kamyon vinç yardımıyla kaldırılırken, kaza kırım ekipleri hurdaya dönen araçlardaki yaralıları kurtarmak için çalışmalarını sürdürüyor. Kaza nedeniyle Serdivan ilçesi girişinden şehre ulaşımın sağlandığı yol kapandı.

Yayınlama: 25.01.2021
Düzenleme: 25.01.2021 21:43
4.212
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. geyveli dedi ki:

    Sizin isimleri plakaları kısaltarak verdiğiniz haberleri ulusal medya şeffaf şekilde veriyor. Bu kısaltmalara anlam veremiyorum. Sonuçta bu bir haber ve ayıp bir durum yok ortada. Ölen kişi belki birinin arkadaşıdır, belki tanıdığı, belki akrabası.. Belki yapılan haber sayesinde durumdan haberdar olacak. (Yorumum sadece bu haber için geçerli değildir.)