Köftecioğlu’ndan Galibiyet Jesti..

Köftecioğlu’ndan Galibiyet Jesti..

KÖFTECİOĞLU’NDAN GALİBİYET JESTİ

Süper Amatör A grubunda Play-of mücadelesinde yoluna emin adımlarla ilerleyen Geyvespor’a Karasuyalıspor galibiyeti sonrası Köftecioğlu Merkez Lokantası galibiyet yemeği ikramında bulundu.

Geyvespor’un play-off yolunda emin adımlarla ilerlediği A grubunda Geyveli iş adamları ve esnaflarda Geyvespor’a sahip çıkmaya devam ediyor. Geyveli esnaflardan Köftecioğlu Merkez Lokantası  Karasuyalıspor galibiyeti sonrası Geyvespor’lu futbolculara yemek verdi.

Köftecioğlu Merkez Lokantası sahibi Soner Özel; “alınan galibiyetten ötürü Geyvesporumuzu kutluyoruz. Bu takım tüm Geyve’nin takımı. Herkesin elinden geldiği kadar bu takıma bir vesile ile sahip çıkması lazım.Bizde Geyvesporumuzun yakaladığı bu başarıyı ödüllendirmek için Geyvespor’a sahip çıkarak galibiyet yemeği vermeyi üstümüze borç bildik. Bundan sonrada Geyvesporumuzun yanında olmaya devam edeceğiz” dedi.

Futbolcuların bir hayli keyifli olduğu galibiyet yemeği sonrası Geyvespor Başkanı Erdinç Tuna, “Zor ve stresli bir maçın sonunda gülen taraf biz olduk.Futbol sonuç oyunudur. Son saniyede attığımız gol ile muhteşem bir galibiyet aldık. Galibiyet sonrası Değerli esnaflarımızdan Köftecioğlu Merkez Lokantası takımıza jest yaparak galibiyet yemeği ikramında bulundu. Kendilerine şahsım ve Geyvespor camiası adına şükranlarımızı arz ediyorum” dedi.

Namık CİHAN-Geyvemedya.com

Yayınlama: 03.12.2018
Düzenleme: 06.12.2018 15:11
872
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.