Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 24 Mart 2013 | Alt Haberler, Sakarya, Yaşam

Klasik otomobiller Taraklı Yolunda yarışacak.

klasik otomobiller taraklı yolunda kapışacak..Güral Sapanca’da start alacak olan toplam 40 otomobil, ilk gün Kerpe’de, ikinci gün ise Taraklı’da en iyi olmak için yarışacak.

Türkiye’nin ilk Klasik Otomobil Sivil Toplum Örgütü olan Klasik Otomobil Kulübü’nün organize ettiği, NG Hotels & Resorts’ün sponsorluğunda gerçekleşecek, NG 23 Nisan Klasik Otomobil Bahar Rallisi, 20 – 21 Nisan tarihlerinde NG Güral Sapanca Wellness & Convention’dan start alıyor.

Yaklaşık 250 km’lik parkurda, NG Güral Sapanca’da start alan toplam 40 otomobil, ilk gün Kerpe’de, ikinci gün ise Taraklı’da en iyi olmak için yarışacak.

Ralliye katılan 40 otomobilden en yenisi 1978, en eskisi ise 1940 model… Klasik Otomobil Kulübü’nün üyesi olan Uğur Işık, Cengiz Artam, Nasuh Mahruki gibi ünlü isimler ve bu hobiye gönül vermiş isimlerin katılımıyla renklenecek olan ralli, 21 Nisan Pazar günü öğleden sonra NG Güral Sapanca Wellness & Convention’da yapılacak ödül töreniyle noktalanacak.

Ralliye katılım için başvuru 15 Nisan 2013 tarihinde sona eriyor. NG 23 Nisan Bahar Klasik Otomobil Rallisi’nde yerini almak isteyenler bu tarihe kadar, Klasik Otomobil Kulübü’ne mail ya da faks yoluyla başvurabiliyorlar.

20130322_98324042

 

foto

261 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle