Kaymakam MEMİŞ’in Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Kaymakam MEMİŞ’in Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Kaymakam MEMİŞ’in  Eğitim ve Öğretim Yılı Mesajı

Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, 2018-2019 eğitim ve öğretim yılının başlaması münasebetiyle mesaj yayımladı.

Kaymakam Memiş mesajında;

Yeni bir eğitim-öğretim yılına daha başlamanın sevincini ve heyecanını hep beraber yaşıyoruz. Ülkemizin kalkınmasının, milletimizi geleceğe güvenle taşımanın, ekonomik, sosyal ve kültürel her alanda başarının temeli, eğitimden geçmektedir. Bunun için aziz milletimize yapacağımız en büyük hizmet ve yatırım, eğitimde kalite ve başarı olacaktır.

Çocuklarımızın en güzel şekilde yetiştirilmesi, milli, manevi ve ahlaki değerlere sahip, milletine ve memleketine faydalı bireyler olması hepimizin ortak hedefidir. Çünkü iyi yetişmiş, ülkesini ve dünyayı tanıyan donanımlı nesiller, hem kendilerinin geleceği hem de ülkemizin ve dünyamızın geleceği açısından son derece önemlidir. Bunun için; idare, öğretmen, veli ve öğrenci koordinasyonunu en güzel şekilde tesis ederek çocuklarımızın başarılı bir şekilde eğitimini gerçekleştirmek için hep beraber gayret edeceğiz.

Bu duygularla öğrencilerimizin ve tüm eğitim camiamızın ilköğretim haftasını kutluyorum. Yeni eğitim-öğretim yılının öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olmasını temenni ediyor, başarılar diliyorum.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

Yayınlama: 17.09.2018
Düzenleme: 20.09.2018 09:51
771
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.