Kaymakam İlyas Memiş’in Kurban Bayramı Mesajı

Kaymakam İlyas Memiş’in Kurban Bayramı Mesajı

KAYMAKAM İLYAS MEMİŞ’İN KURBAN BAYRAMI MESAJI

geyve-kaymakami-ilyas-memis-30-agustos-zafer-bayrami-mesaji-Bayramlar, toplum olarak birlik ve beraberliğimizi daha da pekiştirdiğimiz, sevinçlerimizi ve mutluluğumuzu paylaştığımız özel günlerdir. Bir Kurban Bayramını daha idrak etmekte, bu mübarek günlerin rahmet ve bereketinde buluşmaktayız.

Her türlü güzelliğin ve mutluluğun yaşandığı bayramlar eşin, dostun, akrabanın, hastaların ve büyüklerin ziyaret edildiği, muhtaçlara yardım elinin uzatıldığı, çocukların sevindirildiği, dargınlıkların giderildiği, küskünlerin barıştığı sevgi ve mağfiret günleridir.

Bayramın bu güzel atmosferini yaşadığımız bu günlerde maalesef ülkemizde terör olayları nedeniyle, bir çok İslam ülkesinde iç karışıklıklar, baskı ve zulüm sebebiyle bir takım sıkıntılar yaşanmakta. Temennimiz bayramın bu rahmet ikliminde bu sorunların bir an önce son bulmasıdır. Milletimiz sağduyusu ve vatan sevgisiyle 15 Temmuz’da paralel ihanet şebekesini mağlup ettiği gibi bölücü terör örgütünü de en kısa zamanda hezimete uğratacaktır.

Bu duygularla, başta Geyveli hemşerilerimiz olmak üzere tüm halkımızın mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularla tebrik ediyor, sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum.

GEYVE KAYMAKAMLIĞI BAYRAMLAŞMA PROGRAMI

Kurban Bayramı bayramlaşma programı bayramın birinci günü (12.09.2016 Pazartesi) saat 14:00′ te belediye parkında yapılacaktır.

Tüm halkımız davetlidir.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

 

Yayınlama: 10.09.2016
Düzenleme: 14.09.2016 20:05
661
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.