Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Şubat 2014 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, Siyaset

Başkan Kaya, Akseki ile Ilıca Köylerini ziyaret Etti

Kaya, Akseki ile Ilıca Köylerini ziyaret Etti.

Geyve Belediye başkanı ve AK Parti Geyve Belediye Başkan adayı Murat Kaya, AK Parti İlçe Başkanı Muhittin Irmak ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Belediye Meclisinin AK Parti’li üyeleri, İl Genel Meclisi Üyeleri Şükrü Çelik ve Neşet Çakır, AK Parti Kadın Kolları Başkan ve Yönetim Kurulu, AK Parti İlçe Gençlik Kolları Üyeleri ile beraber Akseki ve Ilıca Köylerini ziyaret etti.

Başkan Kaya ve beraberinde bulunan grup önce Ahıbaba Köyü Akseki Mahallesi’ne gitti. Köy kahvesi önünde Ahıbaba Köyü Muhtarı Fikri Işık ve köylüler tarafından karşılandı. Kaya ve beraberinde bulunanlar Yatsı namazını Köy Camii’nde kıldıktan sonra kahveye geçti. Kahvede, şimdiye kadar yaptıklarını ve yapacaklarına kısaca değinen Başkan Kaya kendisine sorulan sorulara da cevap verdi.

Belediye Başkanı ve başkan adayı Murat Kaya vatandaşlar  ile sohbet etti. Yeni Büyükşehir yasası ile artık köylerin de Geyve’nin birer mahallesi olduğunu söyleyen Başkan Kaya: “Artık Akseki ve Ilıca köyleriyle diğer köylerde Geyve Belediyesinin hizmetlerinden istifade edecek.” dedi.

Başbakanın kullandığı sloganın da “Işıkları Yakın”diye olduğunu ifade eden Kaya, Büyükşehirde Zeki Toçoğlu’na, Geyve’de Murat Kaya’ya yani bize oy kullanacaksınız.”dedi.

Geyve’de Şimdiye Kadar Yapılamayanları Allah Bize Nasip Etti

Başkan Kaya köy ziyaretleri sonunda ki açıklamasında şunları söyledi: “Biz siyasette her zaman samimiyetten yana olduk. Geyve’de yıllardır söz verilip yapılmayanları Allah bizlere nasip etti. Ya Bismillah diyerek seçim startımızı verdik. Geyve’de Huzura ve Hizmete Devam. Melekşeoruç ve Melekşesolak köylerimiz ile diğer köylerimizde yaşayan vatandaşlarımızın teveccühleri bizleri çok memnun etti. Tüm vatandaşlarıma teşekkür ederiz. Köylerimizde yaşayan vatandaşlarımız AK Hizmetlerle tanıştılar ve tanışmaya devam edecekler.”dedi.

 Katılanlara Teşekkür Etti

Başkan Kaya yaptığı konuşmasında; yaklaşan yerel seçimler ve Büyükşehir Belediyesine bağlanmak  konusunda bilgiler verdi. Yapılan ve yapılacak hizmetleri anlattı. Büyükşehirden isteklerinin yerine getirilmesini talep ettiğinde elinin güçlü olmasını yani güçlük bir destek almasının önemini açıkladı.

2371 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Başkan Kaya, Akseki ile Ilıca Köylerini ziyaret Etti için 1 yorum

  1. Hasan Akçay dedi ki:

    Tüm partilere öncelikle başarılar dilerim. Lütfen yorumun gereği ilgilerce, özelikle partililerce yapılsın. Bir partimizin konvoyu en az 40 araç arka arkaya korna çalarak, trafik ışıklarına dikkat etmeden, araya başka araç ısrarla sokmamaya çalışarak kenti turluyor. milleti düşünmek bu mu? böyle mi millete saygı duyuyorlar. kınıyorum. dikkat etsinler, saygılı olsunlar. evinde hastası olan, işinden dolayı uykusu olan, hastaneye yetişmeye çalışan… olabilir.. biraz saygı.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle