Karaman Güneş Enerji Santrali tanıtım töreni gerçekleşti

Karaman Güneş Enerji Santrali tanıtım töreni gerçekleşti

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bugün Karaman Güneş Enerji Santrali (GES) tanıtım törenini gerçekleştirdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi bugün Karaman Güneş Enerji Santrali (GES) tanıtım törenini gerçekleştirdi. Programa Sakarya AK Parti Milletvekili Murat Kaya, Sakarya AK Parti Milletvekili Lütfi Bayraktar, AK Parti Sakarya İl Başkanı Yunus Tever, Sakarya İl Sağlık Müdürü Prof. Dr.Aziz Öğütlü, Sakarya il Milli Eğitim Müdürü Ebubekir Sıddık Savaşçı katıldı.

Programda Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem Yüce ”Biliyorsunuz ki bu Pazar günü yapılacak olan seçimle “ Türkiye Yüzyılı Şahlanışı”na doğru gidiyoruz. Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan ile Ülkemizin ekonomik problemlerini çözüme ulaştırmaya başladık. Teknolojimize teknoloji kattık. Bağımsız güçlü Türkiye’mizi refaha ulaştırdık.

AK Parti Sakarya Milletvekili Murat Kaya ”Sizlerin verdiğiniz emeklerle biz parlamentomuzu oluşturduk. Allah izin verirse 28 mayısta biz tekrar cumhurbaşkanımızı seçmek için sürekli sahadayız. Ben 14 sene belediye başkanlığı yaptım ilk defa bu kadar açılış yapıldığını görüyorum arı gibi belediye başkanımız. İnşallah biz meclise girdiğimiz zaman Ankara’dan Sakarya’ya her türlü yardımı getireceğiz. Bugün ki açılışımızın hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Karaman Güneş Enerji Santrali tanıtım töreni gerçekleşti Karaman Güneş Enerji Santrali tanıtım töreni gerçekleşti Karaman Güneş Enerji Santrali tanıtım töreni gerçekleşti Karaman Güneş Enerji Santrali tanıtım töreni gerçekleşti Karaman Güneş Enerji Santrali tanıtım töreni gerçekleşti Karaman Güneş Enerji Santrali tanıtım töreni gerçekleşti

Yayınlama: 24.05.2023
Düzenleme: 24.05.2023 19:28
267
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Yorgun Demokrat dedi ki:

    Yaptığınız habercilik anlayışıyla bağdaşmıyor.Sadece taraflı gazetecilik yaptığınızı gösteriyor.Tum haberleriniz eksik ve yarım sadece insanların gözünü boyama,nedenini sorarsanız eğer kaç mwh lık bir tesisten bahsediliyor,ne zaman başlanacak ne zaman bitecek,ihale hangi usullerle yapılacak,kullanılacak malzemelerin kalitesi ne,yap işlet şeklinde yapılacak ise hiç yapılmasın.Ayrıca tüm belediyeler gelir giderlerini belediye binasından halkın göreceği şekilde asılmalı ve sizlerde bunların takibini yapmalısınız