İpekyolu Derneği’nde Görkemli Kongre sonrası ilk toplantı

İpekyolu Derneği’nde Görkemli Kongre sonrası ilk toplantı

İpekyolu Derneği’nde Görkemli Kongre sonrası ilk toplantı..

Sakarya İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği gerçekleştirdiği kongre sonrası Sakarya Ofis Sanat Merkezi’nde düzenlediği ilk toplantısında yönetim ve üyeleri ile bir araya geldi.

Geyve, Pamukova ve Taraklı ilçelerinin güç birliğinde, sosyal ve kültürel anlamda Sakarya’ya katkıda bulunma hedefi ile yola çıkan İpekyolu Kültür ve Dayanışma Derneği, geçtiğimiz pazar günü yoğun bir katılımla gerçekleşen genel kurulunun ardından ilk toplantısını yaptı.

KONGRE DEĞERLENDİRİLDİ

Sakarya Ofis Sanat Merkezi’nde yapılan toplantıda, Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Kıcır, yönetim kurulu ve üyelerinin yoğun katılımıyla, kongre değerlendirildi. Başkan Kıcır, büyük ilgi gören kongrenin, motivasyon oluşturduğunu belirterek faaliyetlere en kısa sürede başlayacaklarını ifade etti. Karşılıklı görüş alışverişlerinin yapıldığı toplantıda oylamaya gidilerek görev alan isimler belirlendi.

YÖNETİM KURULUNDA GÖREV DAĞILIMI

Yönetim Kurulundaki görev dağılımında şu isimler yer aldı: Fatih Eren yönetim kurulu başkan yardımcılığına, Avukat Mehmet Ali Turan genel sekreterliğe, Dr. Yavuz Selim Özdin ise saymanlığa getirildi. Bir sonraki toplantı günü ve gündemle ilgili tekliflerin alınmasından sonra toplantı sona erdi.

Yayınlama: 19.01.2023
Düzenleme: 19.01.2023 16:40
1.092
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.