Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Temmuz 2013 | Alt Haberler, Eğitim, Fotoğraflar, Geyve, Manşet

İlçe Milli Eğt. Müdürlüğünden Başarılı Öğrencilere Ödül…

 

MEM hediye.4Geyve Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, ilçe SBS sınavında en iyi 3 dereceyi yapan 8. sınıf öğrencilerine ödül verildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Beşir Nalbant, SBS sınavında en iyi 3 dereceyi yapan öğrencileri makamında kabul ederek kitap hediye etti.

Ödül törenine; Kazımpaşa Orta Okulu Öğrencisi Hüsna Hilal Aydın, Ailesi ve Okul Müdürü Remzi Şengül. Cemal Gürsel Ortaokulu Öğrencisi Cemal Tunce, Ailesi ve Ortaokulu Müdürü Serkan Korkmaz. Şehit Recep Demir Ortaokulu Öğrencisi Melek Yetimoğlu, Ailesi ve Okul Müdürü Ali Çakır katıldı.

Milli Eğitim Müdürü Nalbant öğrenci ve velilere yaptığı konuşmada özetle şunları söyledi: “Başarılarınızdan dolayı sizleri kutluyorum. 2012-2013 eğitim ve öğretim yılı başarılı olduk. Öğrenciler-veliler-okul yönetimi el ele verdiler ve başarı yakalandı. Şimdi meyveleri toplanıyor. Öğrencilerin farklı bilgilere ihtiyacı var. Bol Kitap okumalıyız. Başarıyı sürdürmek, başarıyı yakalamaktan daha zordur.”

Öğrenciler ve veliler yaptıkları kısa konuşmalarında, yaşadıkları zor anları ve anılarını aktardı, hedeflerini açıkladı.

 

 

 

 

 

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1397 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

İlçe Milli Eğt. Müdürlüğünden Başarılı Öğrencilere Ödül… için 2 Yorum

  1. Mustafa Akın dedi ki:

    lise ve üniversitede aynı başarılarınız daim olur inşallah Allah yar ve yardımcınız olsun

    Mustafa Akın alifuatpaşa

  2. cemal dedi ki:

    Eğitime destek verip başarıyı yakalatanlara şükranlarımı sunuyorum. ekki bir kazımpaşalı olarak gurur tablosundaki yerimiz hep aynı olması için destek verenlerden Allah razı olsun.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle