Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 16 Mart 2013 | Alt Haberler, Geyve, Sakarya, Spor

İl Gençlik ve Spor Müdürüne Ziyaret…

gençlikspor.1Geyve Gençlik ve Spor Müdürü Yusuf Yıldız ve Geyvespor Başkanı – İl Genel Meclisi Spor Komisyonu Başkanı Neşet Çakır, İl Gençlik ve Spor Müdürü Salih Koşu’yu makamında ziyaret eti.

Ziyarette, Sakarya Hentbol İl Temsilcisi Kerim Baş’ta hazır bulundu.

 Geyvespor Başkanı Neşet Çakır, ziyaret ile ilgili olarak şu açıklamayı yaptı: “Sayın Müdürümüz Koşu’ya yaptığımız etkinlikler ile ilgili olarak bilgiler verdik. Farklı maçlarda yaşadığımız sorunlar ile ilgili olarak görüşlerimizi aktardık, konulardaki kararlılığımızın bilinmesini istedik. Kendisi çok yardımcı oldu. İlçemizi ziyaret etmesi için yaptığımız daveti kabul etmesi bizleri sevindirdi. Hentbol İl temsilcimiz Sayın Kerim Baş’a da destekleri ve yardımları için müteşekkiriz’

İl Gençlik ve Spor Müdürü Salih Koşu ise ziyaret ile ilgili açıklamasında şunları söyledi: “Geyve Gençlik ve Spor Müdürümüz Yusuf Yıldız ve Geyvespor Başkanımız Neşet Çakır’ın nezaket ve bilgilendirme ziyaretinden memnuniyet duydum. İlçede gerçekleştirilen sportif çalışmalardan, öğrencilerimizin spora yönelmesinden çok memnun oldum, emeği geçenleri kutluyorum. Geyve İlçesini de en kısa sürede ziyaret etmek istiyorum.”

 gençlikspor.1

Namık Cihan. Geyvemedya.com

 

1456 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle