Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 07 Şubat 2013 | Geyve, Teknoloji, Yaşam


herkes-dogalgaz-kacagi-sandi-ama1f3697e060
Herkes Doğalgaz Kaçağı Sandı Ama..!

Pamukova ve Geyve de doğalgaz kaçağı sanılan koku bakın ne kokusu çıktı..
Geçtiğimiz gece Geyve Tepecikler Mahallesi, Alifuatpaşa ve Pamukova Bayırakçaşehir köylüleri keskin bir gaz kokusu ile sokaklara dökülüp polise haber verdiler. Polis keskin gaz kokusunun tespit edilmesi için doğalgaz yüklenici firma yetkililerini arayarak doğalgaz kaçağı olabileceği şüphesi olduğunu bildirmesi üzerine, doğalgaz yüklenici firma yetkileri acil yardım ekiplerini Geyve bölgesine sevk etti.

Doğalgaz acil yardım ekipleri sabahın ilk ışıklarına kadar ellerindeki gaz kaçağı tespit cihazları ile sokak sokak dolaşıp kaçak olup olmadığını kontrol ettiler. Doğalgaz kaçağı olup olmadığını tespit etmeye çalışan acil yardım ekipleri ve polisler kokunun kaynağını sonunda buldular. Keskin gaz kokusunun D-650 karayolu üzerinde Pamukova Bayırakçaşehir Köyü yakınında bulunan bir fabrikadan yayıldığını tespit ettiler ve çalışmalarına son verirken tedirgin olan vatandaşlarda rahat bir nefes aldılar.

D-650 Karayolu Pamukova Bayırakçaşehir yakınında bulunan fabrikadan gece geç saatlerde sık sık keskin kokuların yayıldığından şikayetçi olan Bayırakçaşehir köylüleri, daha önce fabrika önünde eylem yaptıklarını ve bir sonuç alamadıklarını belirttiler.

Geyve, Alifuatpaşa ve Pamukova Bayırakçaşehir Köylüleri Haziran 2012 ayında D-650 karayolu kenarında bulunan Fabrika önünde yayılan kötü kokudan çocuklarının ve kendilerinin çok rahatsız oldukları nedeni ile fabrikanın kapatılması isteğiyle fabrika önünde eylem yapmıştı.
İsmail ÇETİNTAŞ-Pamukovahalk

2364 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Herkes Doğalgaz Kaçağı Sandı Ama..! için 1 yorum

  1. misafir dedi ki:

    Bunun için ilk bakılması gereken yer orasıydı zaten. yakında artan kanser vakalarında bu fabrikayı sebep olarak görebilirsiniz. lütfen yorumumu okuyan duyarlı herkes internetten bimer’e girip şikayette bulunsun. belki bir sonuca varılır. bu şikayeti ilk yapan ben olacağım.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle