Hakim ve Savcılara Veda Yemeği

Hakim ve Savcılara Veda Yemeği

HAKİM ve SAVCILARA VEDA YEMEĞİ

geyve-tarakli-adliyesinde-gorev-yapan-savcilara-veda-yemegi-2Geyve’de tayini çıkan hakim ve savcılar onuruna veda yemeği düzenlendi.

Sakarya’nın Geyve ilçe adliyesinde görev yaparken son kararname ile Türkiye’nin farklı il ve ilçe adliyelerine atanan Geyve Cumhuriyet Savcısı Mecid Alemşah Çetin, Cumhuriyet Savcısı Esra Gül Can ile Sulh Asliye Hakimi Aydın Kara, onurlarına verilen veda yemeğinde buluştu.

Geyve Tuna Tan tesislerinin nezih ortamında gerçekleştirilen veda yemeğine Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Taraklı Kaymakamı Muhammet Kaya, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, adliyede görevli hakim ve savcılar, ilçe kurum amirleri ile  adliye personeli katıldı.

Yemeğe katılan hakim ve savcılar, Geyve’de görev yaptıkları süre içerisinde kendilerinin çok güzel ağırlandıklarını ve ilçeden ’de güzel anılar ve dostluklarla ayrıldıklarını belirtip, Geyve Kaymakamı İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya ile geceye katılan davetlilere teşekkür ettiler.

Veda yemeğinin ardından ilçemizdeki çalışmalarından dolayı kendilerine şükran duygularını ifade eden Kaymakam İlyas Memiş ile Belediye Başkanı Murat Kaya  Geyve hatırası olarak ilçemizi temsil eden sembolik figürlerin işli olduğu çini hediyeleri ve plaketleri kendilerine takdim ederek görevlerinde başarılar dilediler.

Geyvede görev yapan hakim ve savcıların onurlarına verilen Veda yemeği karşılıklı yapılan sohbet ve hep birlikte çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Son kararnameyle Geyve Adliyesinde görevli Cumhuriyet Savcısı Mecid Alemşah Çetin İstanbul Gaziosmanpaşa Cumhuriyet Başsavcılığına, Cumhuriyet Savcısı Esra Gül Can Kocaeli Cumhuriyet Başsavcılığına, Sulh Asliye Hakimi Aydın Kara ise Şanlıurfa Sulh Ceza hakimliğine atanmıştı..

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

Yayınlama: 01.10.2016
Düzenleme: 04.10.2016 09:55
5.764
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.