Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 20 Mart 2018 | Alt Haberler, Geyve, Köyler, Manşet, üst Haberler, Yaşam

Hacıosmanlar ve Çay Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Hacıosmanlar ve Çay Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı

Devlet-Millet Buluşmaları kapsamında İlçemiz Hacıosmanlar Mahallesinde (Köyünde) ve Çay’da  mahalle ziyareti ve mahalle sakinleriyle toplantı yapıldı.

Programa Kaymakam İlyas Memiş, Belediye Başkanı Murat Kaya, İlçe Jandarma Komutanı J. Yzb. R. Gökhan Civek, İlçe Müftüsü Ali Erhun, Orman İşletme Müdürü Celalettin Kaba, İlçe Yazı İşleri Müdürü Atilla Vardar, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Doğan, Halk Eğitim Merkezi Müdür Yard. Gürol Can, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Hüseyin Saban, İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Araştırma Görevlisi Halil Serin, Sedaş Bölge Sorumlusu Levent Akın, Mahalle Muhtarları Ahmet Aysel, Suat Kolsuz ve mahalle sakinleri katıldı.

Toplantıda mahalle muhtarları ve vatandaşların mahalleleriyle ilgili sorunları ve talepleri görüşüldü. Kaymakam İlyas Memiş; halk toplantılarının vatandaşlarımızın sorunları ve taleplerinin mahalle sakinleriyle görüşülerek ve yerinde incelenerek tespit etmek için yapıldığını, vatandaşlarımızın bu talep ve sorunlarının ilgili kurumlara iletileceğini ve çözülmesi için de gerekli takibin yapılacağını belirtti.

Ercan DEMİR-Geyvemedya.com

1612 Kez Görüntülendi.
Etiketler:
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Hacıosmanlar ve Çay Mahallesinde Halk Toplantısı Yapıldı için 1 yorum

  1. bozok66 dedi ki:

    Hatırlamak iyidir saygılarımla

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle