Güneyin 3 İlçesinden Murat Kaya’ya tam destek!

Güneyin 3 İlçesinden Murat Kaya’ya tam destek!

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, seçim çalışmalarına güney ilçeleri ile devam etti. Geyve, Pamukova ve Taraklı’da vatandaşlarla kucaklaşan Kaya, 3 ilçeden tam destek alırken büyük ilgi gördü.

DUR DURAK BİLMİYOR

AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Murat Kaya, seçim öncesinde çalışmalarına hız kesmeden demeden devam ediyor. Sakarya’yı karış karış gezen ve her yerde büyük ilgi gören Kaya, seçim çalışmalarına güney ilçeleri ile devam etti. Geyve, Pamukova ve Taraklı’da vatandaşlarla kucaklaşan Kaya, 3 ilçeden de tam destek aldı. Kaya ilçe programlarında esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken, kahve buluşmalarında da vatandaşlara seslendi.

SAKARYA ERDOĞAN’IN VE AK PARTİ’NİN ARKASINDA

AK Parti’nin eser ve hizmet siyasetine vurgu yapan Kaya, “Sakarya’da eser ve hizmet siyasetinin ne demek olduğunu vatandaşlarımız çok iyi biliyorlar. Ulaşımdan sağlığa, eğitimden sosyal alanlara kadar AK Parti döneminde Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde önemli yatırımlara kavuştuk. Şimdi 14 Mayıs bu eser ve hizmet siyasetinin yeniden tescillenmesi için son derece önemli. Biz Türkiye Yüzyılını hep birlikte inşa etmek için doğru adımlarla yola devam diyoruz. Hamdolsun sahada gördüğümüz de Sakarya Sayın Cumhurbaşkanının ve AK Parti’nin arkasında” dedi.

SAKARYA’YI BİR KAÇ DALDA BAŞKENT YAPACAĞIZ

Güney ilçeleri için çok önemli hedefleri olduğunu aktaran Kaya, “Geyve, Pamukova ve Taraklı Sakarya’mızın güzide ilçeleri. Hemşerihlerimizin heyecanından, coşkularından onların da Türkiye Yüzyılı için hazır olduklarını görüyoruz. Geyve’de 3 dönem belediye başkanlığı yapmak nasip oldu. Yola çıkışımız ayvanın başkenti ama aslında sadece ayvanın başkenti değil. Ben Sakarya’yı farklı yerlerinde farklı alanlarında başkent yapmak istiyorum. Bundan sonraki hedefimiz ilçelerimizi tarım kooperatifi başkenti yapmak. Daha sonra kırsal turizm başkenti yapmak. Kadın girişimcilerin başkenti yapmak. Ama biz Sakarya’yı mutlaka ve mutlaka birkaç dalda başkent yapacağız” diye konuştu.

Yayınlama: 05.05.2023
Düzenleme: 09.05.2023 17:16
301
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.