Göle Düşen Gencin Cansız Bedenine Ulaşıldı.

Göle Düşen Gencin Cansız Bedenine Ulaşıldı.

Gölden çıkarıldı

Ferizli İlçesi’nde ki Akgöl’de sandallarının alabora olması sonucu üç genç göle düşmüşlerdi. Facianın ikinci gününde 18 yaşında ki Hasan Yıldırım’ın cansız bedenine ulaşıldı

Gölden çıkarıldı

Ferizli’nin Bakırlı İlçesi’nden üç genç balık tutmak için sandalla Akgöl’e açılmışlardı. Gençlerin sandalı alabora olarak devrilmişti. Mustafa isimli genç olayın hemen ardından çevredekiler tarafından kurtarılarak hastaneye kaldırılmıştı. Ekipler dün gün boyunca Ahmet can Duman ve Hasan Yıldırım’ı bulmak için seferber olmuştu. Akşam saatlerinde ekipler Ahmet Can Duman’ın cansız bedenine ulaşmıştı. AFAD, Kocaeli Deniz Polisi ve SAKDER tarafından yapılan aramalarda Hasan Yıldırım’a ulaşılamamıştı.

Dün gece 20.30 sularında aramayı sonlandıran ekipler bugün yeniden çalışma başlattı. Hasan Yıldırım’ı bulabilmek için Deniz Polisi tüple dalarak gölün altında, AFAD, SAKDER ve mahalle sakinleri ise su yüzeyinde bir iz bulabilmek için yağışlı havada arama faaliyetlerini sürdürdü. Yağışlı havanın aramayı zorlaştırdığı Akgöl’de Hasan Yıldırım’ın cansız bedenine ulaşıldı. Saat 15.45’te ekipler Hasan Yıldırım’ın cansız bedenini sudan çıkardı.

Hasan Yıldırım’ın cansız bedeni savcının incelemesinin ardından otopsiye gönderildi.(haberlisin)

Yayınlama: 01.12.2019
Düzenleme: 04.12.2019 16:31
1.807
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.