Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 22 Eylül 2012 | Geyve, Gündem, Manşet, Sakarya, Yaşam

İlçemize Yeni Roman Vatandaşlar Konuşlandırılmayacak…

Geyve İlçesinde uzun süredir Çeltikler Mahallesine, Sapanca ve diğer ilçelerden yeni roman ailelerin konuşlanacağı yönünde devam eden söylentiler üzerine, Çeltikler Mahallesi Muhtarı Kemal Ağaçdelen açıklamalarda bulundu.

Kemal Ağaçdelen açıklamasında şunları söyledi: ‘Çarşıda yolda karşılaştığım arkadaşlarım ve komşularım bana sürekli olarak; ‘’Sevgili Muhtarım Mahallenize yeni komşular taşınacakmış doğrumu, bu haberin aslı varmı?’’ diye sorular yöneltiyorlar. Mahallemizde yaşayan komşularımızın sorunları çözmeğe çalıştığımız bu günlerde, yeni göçler alacağımız haberleri asılsızdır. Bu tür haberlere itibar edilmesin. Valiliğimiz, Kaymakamlığımız, Belediyemiz komşularımıza yardımcı olmağa zor yetişiyor, yeni sorunlar yaşamak istemiyoruz. Sapanca İlçesinde yaşanılan kentsel dönüşüm ile ilgili konular bizim dışımızdadır ve bizleri bağlamaz.

Teşekkür ederiz.

Bizlerin sorunlarımızın giderilmesinde yardımcı olan; başta Sayın Başbakanımız  R.T.Erdoğan olmak üzere, Sakarya Milletvekilleri Sayın Şaban Dişli ve H.Ali Çelik’e, Sakarya Valisine, özellikle Kaymakamımız İdris Akbıyık ve Belediye Başkanı Murat Kaya’ya ilgi ve desteklerinden dolayı teşekkür ederim.’

Namık Cihan. Geyvemedya.com

2296 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyveye Yeni Roman Vatandaşlar Gelmeyecek.. için 1 yorum

  1. cin dedi ki:

    romanlardan hiç terörist duymadık askerliğide seveseve yapıyorlar dışlamaya gerek yok

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle