Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 04 Kasım 2012 | Geyve, Manşet, Spor

Geyvespor  yeni sezon öncesi Fikret Avcı ile anlaştı.

Geçirilen şanssız sezon sonrası toparlanma sürecine giren Geyvespor oluşturulan yeni yönetimi ile geleceğe yönelik projelere imza atmaya başladı.

Yeni Dönemde Fikret Avcı

Alt yapıya önem veren yeni yönetim, oluşturulacak alt yapı ve  Geyvespor futbol okulu içinde eski futbolcu antrenör Fikret Avcı ile anlaştı.

Geyvespor başkanı Neşet Çakır ile yönetim kurulu üyeleri Erdinç Tuna, Adem Top , Erkan Karabulut, Mehmet Arış ile Antrenör Fikret Avcı’nın hazır bulunduğu toplantıda geleceğe yönelik projeler üzerinde fikir istişaresinde bulunuldu.

Geleceğin Geyvespor’u oluşturulacak

Üst üste yaşanan lig  düşme olaylarından sonra yaşanan tecrübelerden ders aldıklarını belirten Başkan Çakır, Geyvespor’un artık özüne döneceğini belirterek tüm gençlerimizin yeni açılacak olan Geyvespor futbol okuluna beklediklerini belirtti.

Gençlerimizi Bekliyoruz.

Geyvespor ile anlaşan Fikret Avcı ise; bir dönem futbol oynadığım Geyvespor’da antrenörlük ve futbol okulunun sorumlusu olarak çalışmasının kendisi için bir onur olduğunu, geleceğin Geyvespor’unu oluşturmak konusunda hedefleri ve projelerinin hazır olduğunu belirterek, Geyvespor yönetimine kendisine duydukları güvenden dolayı teşekkür etti.

Erdinç TUNA-Geyvemedya.com

 

2067 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyvespor Alt Yapı için Kolları Sıvadı.. için 1 yorum

  1. geyve spordaki yeni yönetime ve teknik ekibe baktım hepsinin gözleri ışıl ışıl belliki çok güzel şeyler olacak geyvespor bu güzel insanlar sayeseınde hakettiği, yere gelecek umarım

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle