Geyve’nin en önemli caddesini Büyükşehir yeniliyor

Geyve’nin en önemli caddesini Büyükşehir yeniliyor

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Geyve Konyalı Ali Bey Caddesi’nde yenileme çalışmalarını başlattı. İlçenin en önemli ulaşım akslarından olan cadde kısa süre içerisinde yeni yüzüne kavuşacak..

Sakarya Büyükşehir Belediyesi şehir merkezi ve 16 ilçede gerçekleştirdiği yol bakım, onarım ve yenileme çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi, Geyve’nin en önemli ulaşım akslarından biri olan Konyalı Ali Bey Caddesi’nde işlemlere başladı. Ekipler deforme olan asfaltı kaldırıyor, ardından 2 bin metre uzunluğa, 10 metre genişliğe sahip arter yeni yüzüne kavuşturulacak.

2 kilometrelik cadde yenileniyor

Konforlu ve güvenli ulaşım için gündüz gece mesai yapan Büyükşehir ekipleri, Geyve ilçe merkezinin en çok kullanılan güzergahını kısa süre içerisinde yenileyerek ilçe halkının hizmetine sunacak. Çalışmalara ilişkin yapılan açıklamada, “Geyve Konyalı Ali Bey Caddesi’nde işlemlere başladık. Deforme olan, zamanla yıpranan asfaltı kaldırıyoruz. Ardından 2 bin metre uzunluğa, 10 metre genişliğe sahip caddeyi 3 bin 500 ton asfalt ile yenileyeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkanımız Ekrem Yüce’nin Geyve’de daha önce müjdesini paylaştığı çalışmayı kısa süre içerisinde tamamlayarak, ilçenin hizmetine sunacağız. Hayırlı olsun” denildi.

Başkan Murat Kaya Teşekkürlerini Sundu

Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya yaptığı açıklamada : ” Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konyalı Ali Bey Caddesinde asfalt çalışmaları başladı. Hayırlı Olsun. Yapılan tüm hizmetlerden ötürü Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Ekrem Yüce’ye ve Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Daire Başkanı Sayın Talha Arslan’a ilçem ve şahsım adına teşekkür ediyorum. ” dedi.

Yayınlama: 25.09.2022
Düzenleme: 03.10.2022 10:21
1.350
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.