Hoşgeldiniz  

Geyve Medya | 02 Ekim 2012 | Ekonomi, Fotoğraflar, Geyve, Gündem, Manşet, Teknoloji

Geyvemedya.com,  Bursa Tarım Fuarında…

Geyvemedya.Com yönetimi, ‘Yılmaz Traktör’ün konuğu olarak, ‘Bursa Tarım Fuarı’nı gezdi.

Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezinde açılan, Bursa 10. Uluslar arası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık, Süt Endüstrisi Fuarını, Geyve Yılmaz Traktör Firması konuğu olarak gezen Geyvemedya.Com yönetimi, stantlardaki yeni ürünleri ilgi ile izleyerek yöre için neler gerekebilir konularında araştırmalar yaptı.

Farklı firmalar tarafından, Burs Tarım Fuarını gezmek amacı ile Bursa Fuar alanına getirilen Geyveliler ile de bir araya gelen yönetim onlar ile birlikte fuarı gezdi.

Geçtiğimiz yıllarda Geyve İlçesinde görev yapan ve TARSİM Firması Bölge Müd. Yard. Görevini yürüten, firma standında bulunan Veteriner Hekim Hasan Hüseyin Yılmaz ile bir araya gelen yönetim hasret giderdi.

Namık Cihan. Geyvemedya.com

1610 Kez Görüntülendi.
Yorumunuz
Konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Kişilere ve Kurumlara karşı saygı kurallarına uymayan yorumlar yayınlamayacaktır.

Geyvemedya Bursa Tarım Fuarında… için 1 yorum

  1. adnandinçer dedi ki:

    Güzel insanlar, size gezmek ve güzellikleri bizlere ulaştırmak yakışır.SİZLER GEYVENİN GÖZÜ KULAĞISINIZ.Bu beldede olmanız Geyve için bulunmaz bir nimettir.Çalışmalarınızda sonsuz başarılar dilerim.Allah yar ve yardımcınız olsunAllaha emanet olunuz.En derin saygılarımla.

EN ÇOK OKUNAN HABERLER

© Geyvemedya.com 2011 - 2017 Tüm Hakları Saklıdır. Site içeriğinin kaynak ve link belirtilmeden yayınlanması yasaktır.
Reklamı Gizle
Reklamı Gizle