Site Rengi

DOLAR 5,9410
EURO 6,5490
ALTIN 300,1
BIST 122.142
Adana Adıyaman Afyon Ağrı Aksaray Amasya Ankara Antalya Ardahan Artvin Aydın Balıkesir Bartın Batman Bayburt Bilecik Bingöl Bitlis Bolu Burdur Bursa Çanakkale Çankırı Çorum Denizli Diyarbakır Düzce Edirne Elazığ Erzincan Erzurum Eskişehir Gaziantep Giresun Gümüşhane Hakkari Hatay Iğdır Isparta İstanbul İzmir K.Maraş Karabük Karaman Kars Kastamonu Kayseri Kırıkkale Kırklareli Kırşehir Kilis Kocaeli Konya Kütahya Malatya Manisa Mardin Mersin Muğla Muş Nevşehir Niğde Ordu Osmaniye Rize Sakarya Samsun Siirt Sinop Sivas Şanlıurfa Şırnak Tekirdağ Tokat Trabzon Tunceli Uşak Van Yalova Yozgat Zonguldak
Sakarya 14°C
Parçalı Bulutlu



geyve nöbetçi eczaneler






Geyveli sporcuların Cumhuriyet Coşkusu …

Geyveli sporcuların Cumhuriyet Coşkusu ….

cumhuriyet-turnuvasi-karate-sampiyonasi-geyveli-kareteciler- (20)Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlüğünün organizasyonunda gerçekleşen Cumhuriyet bayramı etkinlikleri kapsamında yapılan karate şampiyonası Cumartesi günü sona erdi.

Geyve ilçesi sporcuları şampiyonada 7 birincilik, 6 ikincilik, 7 üçüncülük kazandı.

İlimiz Sakarya kulüplerinin yanında, İstanbul BB, Bursa BB, Kocaeli BB, Diyarbakır Gençlik, Düzce Gençlik spor kulübünden sporcularında katıldığı şampiyonaya 460 sporcu katıldı.

Saat 11.00 de yapılan açılışa Gençlik hizmetleri ve spor il müdürü Salih Koşu, Karate federasyonu başkan vekili Meydan Kobaş, ilçe müdürü Fatih Çelikel katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının ardından İl müdürü Salih Koşu yaptığı konuşmada ilimiz karate branşının çok faal ve başarılı birlikte şekilde çalıştığını Karate camiasında birlik ve beraberlik duyguları ile hareket edildiğini söylerken emeği geçen herkese teşekkür etti.

Teknik direktör Uğur Kobaş, antrenörler Memduh Sakarya, Yaşar Ordu. “ Kısıtlı kadro ile katıldığımız müsabakalarda aldığımız 20 madalya Geyve ilçemiz içimiz için güzel sonuç emeği geçenleri kutluyoruz.

Dereceye giren sporcular

Şampiyon olan sporcularımız:

Berat Uygun

Emirhan Özdil

Okan Kobaş

Aslınur Mutluay

Beyza Sonay

İclal Kübra Öz

Talha Berkant Karaca

 

İkinci olan sporcularımız:

Hakan Emirhan Doğan

Zeynep Tutku Tunç

Elmas Toptimur

Efe Altok

Oğuzhan Çakmak

Metehan Ayözen

 

Üçüncü olan sporcularımız:

Emirhan Uygun

Yusuf Kaan İnce

İlker İnce

Umutcan Çakmak

Cenkay Dede

Miray Keleş

Ömer Ertürk

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.