Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı..

Antalyaspor, altyapıda forma giyen Mert Can Yılmaz ile 3 yıllık sözleşme imzaladı.

İmza töreni Atilla Vehbi Konuk Tesisleri‘nde gerçekleştirildi. Mert Can Yılmaz uzun yıllar Antalyaspor‘a hizmet etmek istediğini belirterek, “Bugün burada bulunmamda emeği geçen başkanımıza, yöneticilerime, antrenörlerime ve en başta aileme çok teşekkür ediyorum.

Zor zamanlar geçirdim. Büyük sakatlıklar atlattım ama hiç bir zaman yılmadım. Umarım kısa zaman içinde A takım formasını giyerim” diye konuştu. Hedeflerinden de bahseden Yılmaz, “İlk hedefim A Takım’da forma giymek. Ardından kulübümü ve ülkemi uluslararası alanda da temsil etmek istiyorum.

En büyük hayallerimden biri Real Madrid formasını giymek ve A Milli takımda ter dökebilmek” ifadelerini kullandı.
18 Şubat 2003 doğumlu Mert Can Yılmaz, Sağ-Sol Kanat ve Forvet oyuncusu.

Şeref Elma 

Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı Geyveli Mert Can Yılmaz Antalyaspor İle 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı

Yayınlama: 01.05.2023
1.719
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.